X


Ethereum (ETH) Yükselişi Devam Eder Mi? Ethereum (ETH) Fiyat Tahmini ve Önemli Seviyeler!

Güncel veriler uzun vadeli hedeflerin gerçekleşme ihtimalini doğruluyor. Peki hedef kaç dolar?
20:40
3 Eylül 2021

Mayıs ayından bu yana en yüksek seviyesine çıkan Ethereum bugün 4025 doları gördü. Büyük düşüşten önceki seviyelerine yaklaşan Ethereum fiyatı yeni bir ATH yapabilir. Londra güncellemesinden sonra sürekli olarak daralan arz borsalardaki ETH miktarının azalmasına sebep oluyor. Üstelik kilitlenen Ethereum’lar bunu destekliyor.

Ethereum (ETH)

Henüz gas ücretine çözüm bulamayan Ethereum buna rağmen gücünü kaybetmiyor. Popülerliğini artırmaya devam eden en büyük altcoin ünlü isimlerin de akınına uğruyor. Kısa süre önce Reese Witherspoon ETH aldığını açıkladı. Medya tarafından takip edilen isimlerin kripto paralara yönelmesi elbette en faydalı reklam oluyor.

Analist Lark Davis’e göre yıl bitmeden daha büyük bir boğa sezonu yaşanacak. Ethereum en büyük psikolojik direnci olan 5.000 doları bu sayede kırabilir. Birçok analist Davis’in görüşlerini destekliyor. Özellikle Bitcoin’in 51.000 testleri ciddi anlamda belirleyici olacak. Piyasanın yönünü tayin eden en büyük kripto para halen 50.000 doların üzerinde tutunmaya devam ediyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ethereum Fiyat Tahmini ve Önemli Seviyeler

Son fiyat hareketiyle birlikte tüm hareketli ortalamalar al sinyali veriyor. Yükselişin devam edeceğini söyleyen veriler Momentum ve MACD ile destekleniyor. RSI aşırı alım bölgesine yaklaşırken mevcut ivmenin daha yukarıda bir tepe oluşturması mümkün olabilir.

Fiyatın 4149 doların üzerinde tutunabilmesi ona 5181 dolara kadar uzanan yeni bir kanal açacak. Aşağı yönlü hareketin güç kazanmaması için 3754 doların tutulması gerekiyor. Halen mevcut seviyenin kısa vadede 4430 dolar kadar yükselme ihtimali bulunuyor. Ancak maliyeti yüksek olan yatırımcıların risklerini azaltmak için yukarı yönlü harekette kademeli çıkış yapmaları faydalı olabilir.

Birçok analist fiyatın uzun vadede 10.000 doların üzerine çıkmasını bekliyor. Bitcoin’in yeni zirveleriyle birlikte elbette bunu görebiliriz. Fakat bu hedeflerin gerçekleşmesi o kadar da kolay olmuyor. Fiyat düzeltmeleri kimi zaman %20’leri buluyor.

Binance borsasında Ethereum (ETH) 3.970 dolardan alıcı buluyor.

İnternet sitemizde paylaşılan bilgiler yatırım tavsiyesi niteliğinde olmayıp son derece volatil olan kripto para piyasalarında dikkatli olmanız gerekir. Alacağınız yatırım tavsiyeleri size ciddi kayıplar yaşatabilir, bu yüzden kendi araştırmalarınızı yaparak kararlarınızı buna göre almalısınız.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar