Ethereum (ETH) için Beş Haneli Tahmin! Uzman İsimden Hazır Olun Çağrısı!

Kripto para piyasalarında tanınan isim lider akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) adına iddialı açıklamalarda bulundu!
01:30
14 Şubat 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) bir sonraki kripto para boğa piyasasında beş haneli bir fiyata ulaşacağını ve ETH’nin en büyük rakiplerinden bazılarının daha iyi performans gösterebileceğini öne sürdü.

“Sıkı Ethereum Rakipleri!”

Raoul Pal, Altcoin Daily ile yaptığı yeni bir röportajda, Ethereum’un muhtemelen ileriye dönük en iyi riske göre ayarlanmış getirileri sunacağını, ancak diğer birçok rakip altcoin projesinin hala daha yüksek kazançlar sağlayabileceğini öne sürdü. Raoul Pal açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Ethereum’un kaybedeceğini sanmıyorum. Ancak bu, en iyi performans gösterdiği anlamına gelmez. Çünkü inovasyon için başka yerlerdeki kullanım örneklerini zorlayacağız. Sui’nin gelmesi gibi şeyler var. Aptos henüz tam olarak kullanılmadı. Ağ etkilerini görmemiz gerekiyor. Solana, normları kabul etmek için burayı tüketici dostu bir yer haline getirerek en geniş kabulü hedefliyorlar. Bu çok güçlü. Eğer bunu doğru yorumlarlarsa… Meta ile Instagram çalışmaları çok ilginç ve çok şaşırtıcı. Polygon, harika bir grup, ne yapıyorlar? Bir sürü insanı işe alıyorlar. Çok fazla verimleri var. Ayrıca Sui henüz piyasaya çıkmadı ve bu daha hızlı, inanılmaz bir ekip… Yani kripto para piyasalarında birçok şey oluyor. Ancak ETH yatırımcılar adına en kolay yol çünkü muhtemelen en az riski taşıyor.

 

ETH Fiyat Tahmini!

Makroekonomi uzmanı genellikle kripto para birimleri adına fiyat tahmininde bulunmasa da ETH için kabaca 10.000 dolarlık bir fiyat hedefi belirlediğini öne sürdü. Uzman isim konu hakkındaki açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Bunu yapmaktan nefret ediyorum ama Ethereum’un 10.000 doların üzerinde olmaması için bir sebep göremiyorum. Bu sebeple bakıldığında iyi bir artış bizleri bekliyor olabilir.

Yazı kaleme alındığında lider akıllı sözleşme platformu olan ETH 1.525 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar