reklamı kapat

Eski Ripple CEO’sunun Cüzdanında Şüpheli Hareket!

Eski Ripple CEO'sunun cüzdanındaki XRP'ler nereye gidiyor?
13:18
1 Ağustos 2020

Eski Ripple CEO’su ve Ripple kurucu ortağı Chris Larsen’in çok yüksek miktarlarda XRP’ye sahip olduğu biliniyor. Ripple’ın iki kurucusundan birisi olan Larsen’in sahip olduğu bu XRP bakiyesi, doğal olarak cüzdanında yaşanan herhangi bir hareketlilikte bütün dikkatleri üzerine çekmekte.

XRPL Monitor tarafından paylaşılan bir duyuruya göre eski Ripple CEO’sunun cüzdanından 75 milyon adet XRP transferi gerçekleştirildi. Transferin anonim bir cüzdana yapılması ise CEO’nun XRP satıyor olabileceğini düşündürdü ve XRP yatırımcıları Twitter üzerinden bu duruma sert tepki gösterdi.

Ripple CEO’su XRP Mi Satıyor?

İlginç bir şekilde bu transferin başka iki anonim transferden sonra geldiği görülüyor. Larsen’in cüzdanına toplamda 119 milyon adet XRP gönderen cüzdanların kime ait olduğu bilinmiyor. Aynı şekilde Larsen’in cüzdanından çıkan fonların kime gittiğinin de bilinmemesi XRP’nin son günlerdeki rallisine gölge düşürebilir.

XRP bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %9 yükseliş yaşamakta ve kritik 0,24 dolar direncinin bile üstüne çıktı. An itibariyle 0,27 doları zorlayan XRP, eğer eski CEO’nun cüzdanındaki şüpheli işlemler nedeniyle düşüşe geçmezse 0,30 dolar seviyesine kadar çıkacak gibi gözüküyor.

Yine de transfer ile ilgili tweet’in altına gelen yorumlar XRP yatırımcılarının paniğe kapıldığını gösteriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.