X


En Tanınmış Analistten Patlamaya Hazır 5 Altcoin! Kısa Sürede Ciddi Fiyat Hareketleri Bekliyor!

Ünlü analist 5 altcoinde gördüğü ciddi fırsatları duyurdu!
13:35
29 Ağustos 2021

Kripto para topluluğu tarafından en fazla takip edilen analistlerden biri Michael Poppe, yaptığı doğru uyarılar sayesinde geçmişte birçok kez haklı çıktı. Kripto topluluğu tam da bu yüzden onun fikirlerini önemsiyor. Bugün 12:40 sularında Poppe önemli bir paylaşımda bulundu. Fiyatının ciddi anlamda artmasını beklediği 5 kripto parayı sıralayan analist, hepsini detaylı şekilde inceliyor. İşte fiyat potansiyeli olan projeler.

Polkadot (DOT)

Poppe ilk sıraya Polkadot (DOT)’u kaldı. Fiyatın yeni bir konsolidasyon sürecine girdiğini düşünen analist 28,88 dolara işaret ediyor. Bu seviyenin kırılması ve Polkadot (DOT)’un 29 doları aşmasıyla tutulamayacağını düşünen Poppe, desteklerin sağlıklı biçimde çalıştığına inanıyor.

Mevcut grafiği Solana ve LUNA ile karşılaştıran Michael Poppe sıradaki patlayacak kripto paranın Polkadot (DOT) olduğunu savunuyor. DOT almak için mi doğru zaman mı? Buna da cevap veren analistimiz 20 dolar üstünün makul bir giriş seviyesi olduğunu düşünüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Mayıs ayında çok sert bir düzeltme yapan Polkadot (DOT) Bitcoin bazlı 4800 Satoshi’yi en sağlam desteklerinden biri haline getirdi. Poppe’ye göre BTC paritesinde fiyat 7000 Satoshi seviyesini kısa sürede görebilir.

Cosmos (ATOM)

Cosmos (ATOM) birlikte çalışabilirlik anlamında ekosistem için harika bir değer üretiyor. Sürekli olarak yüksek dipler yapan ATOM fiyatı Bitcoin (BTC) paritesinde 3530 Satoshi seviyesini destek olarak koruyor. Poppe’ye göre alım yapacak kullanıcıların fiyatın buradan aşağı sarkıp sarkmayacağını izlemesi gerekiyor.

Fiyatın 3580 ile 3080 Satoshi arasında bir süre gidip gelebileceğini düşünen analist alım için fırsat kovalayacağını belirtiyor. Dolar bazlı olarak ise fiyatın 16 seviyelerine dokunabileceğine inanıyor. Buradan alım yapmanın Poppe’ye göre ciddi kar bırakma ihtimali var.

Cosmos (ATOM) aşağı yönlü hareketini devam ettirirse 16 ve 12,3 dolar desteklerinin izlenmesi gerekiyor. Bu son düzeltmeyle birlikte Poppe yeni ATH yürüyüşünün başlayacağına inanıyor.

Tezos (XTZ)

Bitcoin paritesinde inişli çıkışlı hareketlerini kısa süredir yavaşlatan Tezos (XTZ) ciddi bir alım fırsatı verebilir. Fiyatın BTC işlem çiftinde 8730 Satoshi’den girişe uygun olduğunu savunan Poppe yeni ATH yolculuğu için 11600 Satoshi’nin hacimli kırılması gerektiğin düşünüyor.

Elbette bu ATH yolculuğu direkt olarak sadece yukarı olmayacak. Fiyatın 19000 Satoshi seviyelerinde konsolide olacağını tahmin eden Poppe mevcut fiyata göre BTC bazlı olarak %100 yükseliş bekliyor. Ancak yukarıda paylaşılan desteklerin önemi büyük yani alım için acele etmemekte fayda olabilir.

Gerçek bir süper döngünün başladığını savunan Poppe piyasanın mevcut durumunu koruması halinde bunun olacağına inanıyor.

Synthetix (SNX)

Dördüncü sırada Synthetix (SNX) bulunuyor. Bitcoin (BTC) paritesinde Synthetix (SNX) incelemesi yapan Michael Poppe, grafiğin fırsata işaret ettiğini savunuyor. Sürekli olarak yüksek zirveler yapan ve derin dipler oluşturan fiyatın şu an diplerde olduğunu savunan Poppe 2100 Satoshi seviyelerine işaret ediyor. Buraya yakın bir seviyeden yapılacak alımın %200’e kadar kazanç bırakabileceğine inanıyor.

Yakın zamanlı 4 büyük hareketi incelediği grafikte asgari 4200 Satoshi hedefi bulunan Poppe alım için doğru zamanı bekleyecek. Ancak daha önce oluşan diplerin çok daha altına inen bir fiyattan kaçılması gerektiğini de savunuyor.

Chainlink (LINK)

Listenin sonunda Chainlink (LINK) var, fiyatın Bitcoin (BTC) paritesinde incelemesini yapan Poppe bunun daha doğru sonuçlar vereceğine inanıyor. Son düşüşün 4560 Satoshi desteğine bir yolculuk olduğunu savunan analist 4500’ün stop olması gerektiğini düşünüyor. Oluşacak yeni diple birlikte fiyatın ciddi anlamda yükseleceğine inanan Poppe %50’nin üzerinde kazanç bekliyor.

“Eğer 4500 Satoshi seviyelerinden alım yapabilirseniz 6000 Satoshi üzerinde satış fırsatları bulacaksınız”.

Poppe eğer farkındaysanız bugün birçok altcoin için alım fırsatları ve sonrasında görülecek fiyatlarla ilgili tahminler paylaştı. Bunun asıl sebebi Bitcoin (BTC) için beklediği 44.000 seviyesidir. Bitcoin fiyatı için yeniden 44.000 doları hedefleyen Poppe altcoinlerde ciddi alım fırsatları doğacağını düşünüyor. Bu fırsatların en iyi 5 tanesini de sadece birkaç dakika önce takipçileriyle paylaştı.

Elbette kripto para piyasaları son derece risklidir ve burada paylaşılan bilgiler yatırım tavsiyesi içermez.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar