X


Kripto Kahini 100 Kat Değerlenecek NFT Projelerini Açıkladı! Henüz Çok Az Kişi Keşfetti!

Tanınmış analist NFT konusunda harika 2 projeyi duyurdu. Bunların 100 kat değerleneceğini düşünüyor.
12:12
29 Ağustos 2021

Kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen Chico Crypto kanalında yakın zamanda dikkat çekici bir paylaşım yapıldı. Tanınmış analist Tyler Swope henüz fiyatı çok ucuz olan iki adet NFT projesini açıkladı. Bunların hali hazırda çok yeni ve Swope’a göre 100 kat değerlenmesi bekleniyor.

İçerik Rehberi

Fractional

Fraksiyonel, NFT sahiplerinin NFT’lerinin tokenize kesirli sahipliğini basabilecekleri merkezi olmayan bir protokoldür. Tyler bu projeyi önemsiyor çünkü Fractional sayesinde pahalı NFT’lerin belli bir yüzdesini alabileceksiniz. Örneğin 1 milyon dolar değerinde bir NFT var ve Fractional ile bu parçalı alıma uygun hale getirildi. Siz bu 1 milyon dolarlık NFT’nin sadece 1000 dolarlık bir parçasını alabiliyorsunuz. Birçok popüler parça şu an çok pahalı ve az sayıda insanın bunları alabilecek kadar parası bulunuyor.

“Parçalı olarak NFT alabilmenize olanak sağlayan Fractional ciddi bir potansiyele sahip. Üstelik NFT sahipleri ellerindeki parçaları tamamen satmadan belli miktarıyla likidite elde edebilecek”.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yakın zamanda Fractional için bir DAO yayınlanacak. Bu sayede kısmı mülkiyetle NFT sahibi olan yatırımcılar platform hakkında söz sahibi de olabilecek. Elbette bu hizmetin bir bedeli de var ufakta olsa AUM ücreti alınıyor.

EcoFi (ECO)

EcoFi (ECO), NFT konusunda son derece iddialı söylemlere sahip, bu pazarda ciddi bir paya ulaşacağını düşünen ECONFT ticaretinin motor gücü” olacağına inanıyor. Ethereum blok zincirindeki DeFi pazarının büyümesini ve evrimini kolaylaştırmak için inşa edilmiş, açık kaynaklı, merkezi olmayan bir teknoloji platformudur.

EcoFi’nin benzersiz ve yenilikçi NFT varlıkları, fiziksel ve dijital ödüller, likidite çiftleri ve finansal ekosistemin gelişimi için sayısız özelliği bulunuyor. Son derece iddialı olan EcoFİ (ECO) lansmanınına Vincent Van Gogh, Pablo Picasso, Keith Haring gibi dünyaca ünlü sanatçıların eserleri gelecek.

Tyler Swope iki projenin de gelecekte ciddi büyüme göstereceğine inanıyor. Özellikle NFT alanında erken dönem yatırımcısı olmak isteyenlere bu tavsiyeyi vermiş oldu. Elbette kripto para piyasaları son derece riskli ve henüz çok yeni olan NFT alanında ciddi balonlar oluştu bile, bu yüzden dikkatli olmanız ve kendi araştırmalarınızı yaparak yatırım kararı almanız gerekir. İnternet sitemizde paylaşılan bilgiler yatırım tavsiyesi içermez.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI