Reklam

Eminem ve Snoop Dogg’dan BAYC’li Klip

Dünya'nın bilinen rap sanatçılarından Eminem ve Snoop Dogg'ın yeni çıkardığı klipte NFT sektörünün liderlerinden BAYC'e gönderme yaptığını görüyoruz.
10:00
27 Haziran 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bu gibi şeyler cidden ama cidden çok güzel haberler. İnsanı mutlu ediyor. Çünkü Dünya’nın bilinen ve önemli rap sanatçılarından Eminem ve Snoop Dogg bir araya geliyor ve bir klip çıkarıyor. Tamam buraya kadar her şey normal fakat bu klip Bored Ape Yatch Club NFT koleksiyonu üzerine çekilen bir klip. 🙂

Klibimizin ismi “From The D 2 The LBC”. Klibi izlemek isteyenler yotube’da aratarak bulabilirler. Eminem 24 Haziran tarihinde twitter hesabından bu klibin duyurusunu yapmıştı zaten. İşin tuhafı klip normal bir şekilde başlıyor ve ilerleyen dakikalarda Eminem ve Snoop Dogg, BAYC koleksiyonundan bir karaktere dönüşüyorlar. Yani Metaverse evreninde NFT karakterleri ile yolculuk başlıyor. Böylelikle BAYC koleksiyonuna ve NFT sektörüne güzel bir gönderme yapılıyor.

Eminem’in ve Snoop Dogg’un’da BAYC koleksiyonundan NFT karakterlerine sahip olduğunu unutmamak lazım. Hatta Snoop Dogg sahip olduğu BAYC karakteri üzerine bir yemek restoranı açacağı da bilinenler arasında.

Yeni parçayı Bored Ape Yacht Club sahipleri için ApeFest‘te canlı olarak seslendirdiler. ApeFest ise NFT.NYC’nin yan etkinliği. NFT sahipleri için özel bir etkinlikti ve yeni parça kriptoyu ve NFT’i takip eden insanlarda FOMO hissi bile yarattığı söylentiler arasında.  

Yeni Şarkının BAYC Sahipleriyle Ne İlgisi Var?

Çekilen ve çıkarılan yeni klip ile birlikte klibe özel ürünler de çıkarılmıştı. Bu ürünler yalnızca MAYC ve BAYC sahipleri tarafından kullanılabilir ve yalnızca ApeCoin kullanılarak satın alınabilir gözüküyor. BAYC sahipleri için yalnız bir ürün elde etme şansı olduğu bilinenler arasında.

Bu haber ve gelişme ile birlikte aslında sanatçıların git gide Web3 dünyasına ısınmaya başladığına ve bu alanda kayda değer işler yapmaya başladığına hep birlikte tanık olmuş oluyoruz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.
Ben Sercan.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar