X

dYdX Coin Nasıl Alınır?

dYdX Coin Nasıl Alınır?
17:06
10 Eylül 2021

dYdX Coin, DYDX katman 2 protokolünün yerel kripto parasıdır. Yönetim alanında kullanılan dYdX, protokol taraflarının birlikte çalışabilirliğine katkı sağlar.

dYdX (DYDX) Nedir?

DYDX, dYdX topluluğunun katman 2 protokolünü yönetmesini sağlayan yönetim kripto para birimidir. DYDX, protokolün ortak kontrolünü sağlayarak likidite sağlayıcılarının ve dYdX ortaklarının gelişmiş bir protokol için toplu olarak çalışmasına imkan tanır.

DYDX, her biri dYdX’in gelecekte büyümesini ve merkezsizliği sağlamak için tasarlanmış, kullanıcılar için kusursuz bir deneyim sağlayan yönetim, ödüller ve staking çerçevesinde sağlam bir ekosistem sağlar.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

dYdX açık, güvenli ve güçlü finansal ürünler oluşturma misyonuyla önde gelen merkezsiz bir borsa geliştiricisidir. dYdX, işlem yapıldığı esnada merkezi bir borsaya güvenme ihtiyacını ortadan kaldıran Ethereum üzerinde denetlenen akıllı sözleşmeler opere eder. Borsa, merkezsiz bir platformun güvenliğini ve şeffaflığını merkezi bir borsanın hızı ve kullanılabilirliği ile birleştirir.

Alım satımı önemli derecede ölçeklendirmek için dYdX ve StarkWare, StartEx ölçeklenebilirlik mekanizmasına ve dYdX’in Perpetual akıllı sözleşmelerine dayalı olarak çapraz marjlı Perpetual’lar için bir katman 2 protokolü oluşturdu. Yatırımcılar artık sıfır gas ücretleri, daha düşük alım satım ücretleri ve minimuma indirilmiş alım satım boyutları ile işlem yapabilir.

DYDX Coin Nereden Alınır?

DYDX Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. dYdX Coin; Binance platformunda DYDX/BTC, DYDX/BNB, DYDX/USDT ve DYDX/BUSD paritelerinde işlem görüyor. dYdX Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 10.52  dolardan alım satım işlemi görüyor.

DYDX Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de DYDX Coin satın alabilirsiniz. DYDX/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. DYDX/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından DYDX Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar