Dogelon Mars’a Yolculuk Yapabilecek Mi? İşte Analiz!

Türkiye'de de bir çok yatırımcısı bulunan Dogelon (Elon) token önemli bir kırılımın yaşayarak ciddi bir yükseliş gerçekleştirdi.
14:30
30 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Dogelon Mars (ELON) sadece başka bir meme parası değil. Aslında, kripto ekibi bu ERC-20 tokenini evrensel bir para birimi olarak gösteriyor. ELON tokeni agresif bir şekilde büyüyor ve bir gecede %6,15’lik olağanüstü bir büyüme yaşadı.

ELON meme kripto parası şu anda 0,0000003618 dolardan işlem görüyor. Bugüne kadar yatırımcılar, Dogelon Mars (ELON) değerini, mevcut fiyat grafiklerinde simetrik bir üçgen deseni oluşturduğu için daha düşük fiyat seviyelerinde tutmaya çalışıyorlar.

Yazının yazıldığı tarih itibariyle, yukarı yönde bir kırılmaya davetiye çıkarabilecek bir devam modeli oluşturacak olabilir. Dogelon Mars (ELON), bloktaki yeni meme tokeninin %62 oranında artmasıyla Bitcoin Ethereum ve diğer kripto para birimlerininkiyle aynı çizgiyi takip ediyor.

Dogelon Mars (ELON) Projesi Nedir?

ELON projesinin, kripto sahtekarlığı ve dolandırıcılıklarının neden olduğu hasarı tersine çevirme hayali veya misyonu olduğu söyleniyor. Açıkçası, Dogelon Mars (ELON) topluluğu da kripto dolandırıcılığı kurbanlarına ELON tokenleri bağışlıyor.

Dogelon Mars (ELON), çizgi roman dizisi NFT karakterinden esinlenmiştir. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen köpek temalı meme tokeni para 23 Nisan 2021’de kripto sahnesinde tanıtıldı, ancak Kasım 2021’de boğa koşusu yaptığında popülaritesi patladı. Kripto ekibi ayrıca genişleme planlarını da detaylandırdı.

ELON Projesi

Teknik analize göre, ELON meme tokeni 62 günden fazla bir süredir simetrik bir üçgen deseniyle süzülüyor. Bu, özellikle destek ve direnç trend çizgileri arasındaki gerilim dönerken izlemek kesinlikle heyecan verici. Aslında, boğalar ve ayılar, fiyatın bir sonraki sıçrayışını görmek için sürekli bir mücadele içinde görünüyorlar.

ELON Başarabilecek Mi?

Dolayısıyla, boğalar pozitif fiyat momentumu ile tutarlı kalırsa, büyük olasılıkla ELON fiyat artışında %78,6 ile sonuçlanabilecek bir kırılma görebiliriz. Bu yükseliş perspektifinin hedefi 0,0000006448 dolar.

Buna karşılık, traderlar, esas olarak bu yıl 22 Ocak’tan itibaren dirence dönüşen düşük dalgalanma nedeniyle 0,000000502 dolar bölgesinde ELON meme kripto parasına karşı muazzam bir dirençle karşı karşıya kalacaklarını tahmin etmeliler.

Simetrik üçgen deseninin yanı sıra, haftalık grafikte görülen, yükseliş olarak adlandırılan bir çekiç mum görünümü de var. Çoğu kısım için, çekiç mumu düşüş eğiliminin sonunda görülebilir. Bununla birlikte, güçlü satın alma momentumu, ELON meme kripto para fiyatının yükselmesine neden olmuş gibi görünüyor.

Dogelon Mars (ELON) madeni parasının direnç seviyesini aşması durumunda, fiyat artışı büyük olasılıkla devam edebilir. Bununla birlikte, bir boğa koşusunu engelleyen makro-ekonomik faktörlerin akışı göz önüne alındığında, bu noktada bir başarı veya kırılma sonucu olabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar