X


Dogecoin Yatırımcılarına Huobi Kripto Para Borsasından Müjde!

Huobi kripto para borsası, Dogecoin (DOGE) kripto para birimini listelediğini duyurdu.
10:04
5 Nisan 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Huobi, son günlerin çok konuşulan kripto para birimi Dogecoin (DOGE) hakkında birçok DOGE yatırımcısını mutlu edecek bir haber yayınladı. Huobi Global konu hakkında yaptığı açıklamada DOGE’yi borsada listelediklerini ve ilk olarak DOGE/BTC, DOGE/ETH ve DOGE/USDT pariteleri ile işlemlerin başlayacağını belirtti.

İçerik Rehberi

Bütün Gözler DOGE’de

Dogecoin özellikle Nisan ayının başından beri birkaç aydır sergilediği sessiz duruşunu bozdu ve Elon Musk’ın yorumları ile değerini katladıkça katladı. SpaceX ve Tesla gibi firmaların kurucusu olan Musk, geçtiğimiz 2 Nisan tarihinde attığı bir tweet ile Dogecoin’in kendi favori kripto para birimi olduğunu ifade etmiş ve daha sonra olaylar büyüdükçe büyümüştü.

Dogecoin’in Twitter hesabı yaptığı bir anket ile Elon’u CEO seçtiğini açıklamış ve daha sonra Musk gerçekten de Twitter profilinde kendisini Dogecoin CEO’su olarak ilan etmişti. Jackson Palmer tarafından 2014 yılında yaratılan kripto para birimi bu olay sonrası artışa geçti ve %30 üzeri bir ivme ile toplam piyasa hacmi açısından 26. sıradan 22. sıraya kadar ilerledi.

DOGE’nin Huobi’de listelenmesi şuan için çok etkili olmamış duruyor zira kripto para biriminin basın saatine göre %9.82’lik düşüş yaşaması başka bir şekilde açıklanamaz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar