X


Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) Teknik Analizi: Şaka Kripto Paralarda Son Durum

Dogecoin ve Shiba Inu fiyat analizi.
15:30
4 Ekim 2021

En popüler şaka kripto para birimi Dogecoin (DOGE), 0.2130 dolarlık destek seviyesini korumaya çalışıyor. Lider kripto para Bitcoin, FED Başkanı Jerome Powell’ın açıklamalarının ardından yükseliş ateşi kazanmıştı. Kritik açıklama, kripto para birimleri üzerinde olumlu etkiye neden oldu. En popüler ikinci şaka kripto para Shiba Inu (SHIB), günün yıldızları arasında yer aldı.

Dogecoin (DOGE)

En popüler şaka kripto para birimi Dogecoin (DOGE), son 24 saatlik zaman diliminde 0.2269 dolara dokunmayı başardı. Ancal genel piyasa trendi ile birlikte geri çekilen DOGE, 0.2130 dolarlık destek alanına düşüş kaydetti. Dogecoin’in 0.2130 dolarlık alanı kaybetmesi yolculuğu 0.2050 dolar desteğine taşıyabilir. Bunun yanı sıra satış baskısının devamında 0.20 dolar tehditi ile karşı karşıya kalacak olan boğaların burada acil destek planını devreye sokması gerekebilir. Aksi takdirde 0.20 doların kaybedilmesi düşüşü derinleştirebilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Öte yandan Dogecoin’in yukarı yönlü ivme kazanması adına 20 EMA seviyesinde 0.2215 dolar alanına geri dönüş yapması gerekebilir. Dogecoin, 0.2255 dolarlık direnci aşmayı başarırsa bir sonraki engel olan 0.23 dolara yönelecektir. Bu seviyenin üzerinde bir hareket, DOGE’u 50 EMA’da bulunan 0.2390 dolara taşıyabilir.

Shiba Inu (SHIB)

En popüler kripto paralardan Shiba Inu (SHIB), mevcut piyasada en çok kazandıranlar arasında yer almayı başardı. SHIB, gün içerisinde %10’un üzerinde artışla 0.00000909 dolara kadar tırmandı. Şaka kripto paranın grafikleri yükselişi onaylarken RSI 67 ile aşırı alım bölgesine yakın seyrediyor. Bununla birlikte MACD göstergesi yükselişi doğruladı.

SHIB ekibi, NFT alanına giriş yaparak önemli bir hamleye imza attı. Sektörün enlerini takip eden Shiba Inu, yükseliş eğilimini kalıcı kılmak adına girişimlerini sürdürüyor. Shiba Inu, yaklaşık 5 ay önce 0.0000388 dolara dokunarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Uzmanlar, ATH seviyesinin %76 uzağında olan SHIB için potansiyel bir ralli öngörüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar