X


Dogecoin Analist Yorumları: DOGE Yükseliş İçin Neyi Bekliyor?

Dogecoin topluluğu meydana gelen gelişmelere rağmen DOGE fiyatının neden artmadığı konusunda endişeli bekleyişini sürdürüyor.
16:49
27 Eylül 2021

En popüler şaka kripto para birimi Dogecoin (DOGE); ağ güncellemeleri ve kurumsal ilgi oranları ile yükseliş arıyor. Popüler kripto para Dogecoin, uzun süredir 0.20 dolarlık fiyat bandında işlem görüyor. Dogecoin topluluğu meydana gelen gelişmelere rağmen DOGE fiyatının neden artmadığı konusunda endişeli bekleyişini sürdürüyor.

Dogecoin’de Gelişmeler

Dogecoin, şimdi 1.704 kurumda ödeme yöntemi olarak kullanılıyor. Kurucu ortak Billy Markus, madencilerin ve düğüm operatörlerinin 1.14.4 sürümünü güncellemesi durumunda işlem ücretlerinin büyük oranda düşeceğini belirtti. DOGE, Twitter’da en çok bahsedilen ilk 10 kripto para arasında yer alıyor. Son gelişme olarak AMC Group’un Dogecoin’i ödeme yöntemlerine entegre etmesiyle popüler kripto para ivme yakaladı.

Yatırımcılar işlem ücretlerinde bir düşüşte DOGE fiyatında toparlanma bekliyor. İşlem ücretlerini azaltacak olan Dogecoin güncellemesi ralliyi tetikleyebilir. Dogecoin çekirdeği geçtiğimiz ay boyunca düzenli olarak güncellendi. Ağustos ayında performansı artırmak ve önerilen ücretlere ulaşabilmek için Dogecoin Core’un yeni biri sürümü olan v1.14.4 piyasaya sürüldü.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, Twitter üzerinden önemli açıklamalarda bulundu. Madencilerin en son sürümü güncellediğinde işlem ücretinin geçiş için 1000 kat ve madencilik için 100 kat azalması bekleniyor. Bu adım Dogecoin için uygun görülen ücrete ulaşmak için ilk adım olarak kaydedildi. Gelişmelerin yeni adımları tetiklemesi bekleniyor.

Kurumlar Dogecoin’i Ödeme Yöntemi Olarak Benimsiyor

Ocak 2020’de yaklaşık 600 kurum, DOGE ödemelerini kabul etmişti. O zamandan bu yana bu sayı 1.704’e yükseldi. Popüler altcoin’in benimsenme oranları yükselen sosyal hakimiyetinden daha da belirgin hale büründü.

Geçtiğimiz hafta DOGE Twitter’da en çok bahsedilen ilk 10 kripto para birimi arasında yer aldı. Analistler DOGE toparlanması beklerken fiyatın kritik direnç seviyesinin üzerine çıkmasının kilit nokta olduğunu belirtti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar