X


Resmen Açıklandı: Socios, NBA Ekibi Charlotte Hornets İle Anlaştı

Michael Jordan'ın sahibi olduğu Charlotte Hornets, kripto para endüstrisine adım attı.
16:09
27 Eylül 2021

Blockchain platformu Socios, NBA ekiplerinden Charlotte Hornets ile anlaştığını duyurdu. Gelmiş geçmiş en büyük basketbolcu olarak bilinen Michael Jordan’ın sahibi olduğu Charlotte Hornets, kripto para endüstrisine adım attı.

Socios, Charlotte Hornets’i Kadrosuna Kattı

Popüler platform, NBA ekiplerinden Charlotte Hornets ile anlaşarak, kadrosunu genişletti. Neredeyse her gün yeni bir NBA takımı açıklayan ekip, bu alanda tekel olmak adına çalışmalarını sürdürüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Charlotte Hornets, spor ve eğlence endüstrisi için önde gelen küresel Blockchain sağlayıcısı Socios ile ortaklık duyurdu. Ortaklıkta Socios, Hornets logolarını ve markalarını hem takımın pazarlama alanı hem de uluslararası alanda kullanım yeteneği sağlıyor.

Hornets Başkanı Fred Whitfield, ekibin yeni adımı için şunları kaydetti:

Socios ile ortaklık kurmaktan ve taraftarlarıızla etkileşim kurmayı dört gözle bekliyoruz.

Hornets, Avrupa futbol devleri Barcelona, Paris Saint-Germain, Juventus, AC Milan, Atletico Madrid, Valencia, Manchester City, Inter’i içeren Socios kadrosunda yerini aldı.

Chiliz Büyüyor

Arjantin ve Portekiz milli futbol takımlarının yanı sıra F1, e-spor ve kriket Socios ekosisteminde kendine yer buldu. Socios, Hornets ile anlaşarak NBA’de 15. takımı duyurdu. Socios ve Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus, yeni ortaklık hakkında görüşlerini aktardı:

Socios kadrosuna bir başka büyük ABD ekibi katıldı. Hornets ile çalışmak için sabırsızlanıyoruz. Önümüzdeki yıllarda dünyanın her yerindeki taraftarları ile benzeri görülmemiş katılım fırsatları yaratmayı heyecanla bekliyoruz.

Socios’un büyük küresek genişleme planları bulunuyor. Dünyanın önde gelen spor ekipleriyle ABD, Asya ve Güney Amerika’da çok daha fazla fan token lansması hedefleniyor. Şirket Madrid, İstanbul, Sao Paulo ve Buenos Aires’te yeni bölge merkezleri açtı. Bununla birlikte yakın bir zamanda Kuzey Amerika’da yeni bir ofisin açılması planlanıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar