X

Craig Percoco 3 Altcoin Duyurdu! Yüzde 1000 Potansiyelli ve Fiyatları Ucuz!

Henüz ön satışı yeni başlayan veya fiyatı çok ucuz olan 3 altcoin! Popüler analist ciddi fiyat artışı bekliyor.
10:45
11 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Fiyatı düşük ve patlamaya hazır altcoinler yatırımcılarına ciddi kazançlar getirdi. Elbette bu yatırımlar diğer kripto paralara göre çok daha risklidir. Bir tarafta %1000 kazanç elde ederken farklı bir yatırımda %99 zarar da edebilirsiniz. Popüler kripto para yatırımcısı ve analist Craig Percoco sosyal medya hesabı üzerinden yüksek potansiyelli fiyatı düşük 3 altcoin’i paylaştı.

Solanium (SLIM)

Solana (SOL) ağındaki en yeni projeler için bir launchpad görevi görüyor. Solanium, esasen bu projeleri kuluçkaya yatırıyor ve tokenlerini Solanium’a yatıran yatırımcılara bireysel erişim sağlıyor. Solanium, bu projelerin başarılı olma şansına sahip olması için tüm denetimlerin yapıldığından emin olan bir araştırma ekibine sahiptir.

Kullanıcılar, SLIM tokenlerinde ortalama %7 APY’ye sahiptir, bu nedenle erişim elde etmeyi bekliyor olsanız bile, esasen atıl paranızdan hala yaklaşık yüzde yedi kazanıyorsunuz. Token yazı hazırlandığı sırada 1,63 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Güncel piyasa değeri ise 100 milyon doların altındadır.

Nosana (NOS)

Bahsedilmesi gereken ikinci altcoin ise Nosana (NOS). Nosana, merkezi olmayan CPU tabanlı çözümlerin lider sağlayıcısı olmaya çalışıyor ve metaverse projelerinin geliştirme sürecinde devrim yaratıyor. Bunları çalıştırmak için bir ton CPU gerekiyor ve Google ve Amazon gibi şirketler bu alanın hakim gücüdür.

Nosana bu dev şirketlerden pazar payı almayı ve metaverse için hizmet vermeyi hedefliyor. Kısa süre önce 0,1 dolardan 3 milyon adet token ön satışa çıkarıldı.

Bad Days (MNFT)

Son altcoin Bad Days (MNFT)’dir. Bu proje, Marvelous Game Studios’un ilk oyun sürümüdür. Bu, ödül havuzları için yarıştığınız ve kendi NFT karakterinizi geliştirdiğiniz Bad Days karakterlerini kullanarak oynayabildiğiniz bir oyundur. Bu etkileşimli oyun Axie Infinity ile benzer oyuncu geliştirmelerine sahiptir.

Craig Percoco bu projenin de yüksek potansiyele sahip olduğunu düşünüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar