CoinMarketCap’in İlk Küresel Etkinliği: The Capital

Güvenilir veri platformunun düzenleyeceği etkinliğin biletleri ücretsiz olacak...
16:00
20 Eylül 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Güvenilir kripto para veri kaynağı CoinMarketCap, 12-13 Kasım tarihlerinde Singapur’da ilk küresel etkinliği olan The Capital’i düzenleyecek. Etkinlikle ilgili en dikkat çekici detay ise biletlerin ücretsiz olması…

Dünyanın herhangi bir yerinde ofisi olmayan ve tamamen uzaktan yönetilen bir şirket olan CoinMarketCap, her yıl farklı bir yerde düzenlemeyi planladığı The Capital etkinliğinin ilkini Singapur’da gerçekleştirecek. CoinMarketCap bu etkinlikle tek bir kurucu tarafından yönetilmeyen, proje liderlerinin ve topluluk üyelerinin söz sahibi olacağı bir ortam yaratmayı amaçlıyor.

Neden Ücretsiz Bilet?

CoinMarketCap yaptığı açıklamada, “Konferansa katılmanın 1.000 dolar amal olmasını istemiyoruz. Katılma, iletişim kurma, bilgi alışverişinde bulunma ve öğrenme özgürlüğü olması gerektiğine inanıyoruz. Sitemizin kullanımının ücretsiz olduğu gibi konferansımıza katılmak da ücretsizdir.” ifadelerini kullanıyor.

Platforma son altı yıldır tüm iniş çıkışlarda kendilerine destek olan topluluk üyelerine bu şekilde teşekkür ettiklerini belirtiyor.

Ancak CoinMarketCap bilet almaya hak kazanmak için bir şart koşuyor: Size ait bir proof-of-work’ü bir kişilik anketiyle beraber platforma sunmanız gerekiyor. Bunun sonucunda dört farklı kripto profil sınıflandırması yapılacak ve bunun sonucunda katılımcılara fiziksel pinler verilecek.

Konferansta Kimler Olacak

The Capital’e konuşmacı olarak katılacak isimler arasında tabii ki CoinMarketCap’in kurucusu ve Brandon Chez olacak. Chez’in aynı sıra Binance kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, Blockstream’in CSO’su Samson Mow, APAC’in Genel Müdürü Aliza Knox, VeChain’in kurucusu ve CEO’su Sunny Lu ve birçok ünlü isim daha etkinlikte konuşmacı olarak yer alacak.

Bunun yanında etkinliğe Bithumb Global, KuCoin, VeChain ve Binance gibi güvenilir platformların sponsor olarak destek olduğu da belirtiliyor.

Etkinlikle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar