X


Coinbase’den Kullanıcılarına “Yeni Dijital Paralar Listeleme” Özgürlüğü

Coinbase eşi görülmemiş bir kararla kullanıcılarına kripto para listeleme opsiyonu sunuyor.
13:01
26 Eylül 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase yeni bir kripto para listeleme sistemi geliştirdi. Yeni sistemle borsada listelenen varlıkların sayısı büyük bir artış gösterebilir.

Resmi blog sitesinde yapılan bir duyuruyla açıklanan gelişme, borsanın yeni süreçte müşterilerine hem kendi standardını karşılayan kripto paralara hem de onların kripto paraları keşfetmesine, değerlendirmesine ve işlemlerde kullanmasına yardımcı olacak araçlara erişim sağlamasını istediğini gösteriyor.

Borsanın yeni kararı, kullanıcılardan gelen “binlerce kripto parayı araştırın” talebi üzerine alındı. Yeni sisteme göre bir yerde yaşayan kullanıcılar, oranın yasalarıyla uyumlu dijital paraları hızlı bir şekilde listeleyebilecek. Yani gerekli düzenlemeler yapılana kadar farklı yerlerde yaşayan borsa kullanıcıları farklı paralarla işlem yapabilir.

Yeni bir dijital para için listeleme başvurusu yapmak isteyen kullanıcıların borsa tarafından değerlendirilecek bir form doldurması gerekiyor. Bunun için ilk başta herhangi bir ücret ödemek gerekmiyor. Ancak borsa yasal ve işletimsel giderler için daha sonra ücret alabilir. Bazı dijital paralar da borsanın isteği doğrultusunda başvuru olmaksızın listelenebilir. Coinbase her koşulda başvurulara hızlı ve detaylı bir geri dönüş yapacağını vurguluyor.

Borsanın açıklaması şu satırlarla sonlanıyor:

Coinbase’i itibari paradan kriptoya uzanan bir köprü olarak düşünüyoruz, bugünün parçalanmış finansal sisteminden geleceğin açık finansal sistemine uzanan bir köprü. Yeni listeleme süreciyle birlikte hem hızlı bir şekilde kripto para ekleyebileceğimize hem yasalarla uyumlu kalacağımıza hem de müşterilerimize bizden bekledikleri güvenli ve kaliteli bir tecrübe sunmaya devam edeceğimize inanıyoruz.

Kaynak: cryptoglobe.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER