X


Coinbase O Kripto Parayı Listeliyor!

Coinbase yeni listeleyeceği kripto parayı duyurdu.
21:56
15 Temmuz 2021

Borsanın yaptığı açıklamaya göre kısa süre sonra CLV Coinbase Pro’da ticarete açılacak. Şu an için sadece borsaya token transferi yapılabiliyor. Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda daha fazla kripto parayı sistemlerine eklemek için çaba harcayan Coinbase yönetimi yakın zamanda daha hızlı varlık listelenmelerinin olacağını söylemişti. Onay süreçlerini hızlandırmayı vaat eden borsa bu yönde adımlar atmaya devam ediyor.

CLV Listeleniyor

Borsa bugün yaptığı açıklamada Coinbase Pro hesaplarına CLV transferini aktifleştirdiğini duyurdu. New York bölgesi haricindeki ABD vatandaşlarının erişimine sürülecek token yeterli likidite koşulları sağlandığında resmen ticarete açılacak. Borsa CLV için CLV-USD, CLV-EUR, CLV-GBP, CLV-USDT paritelerinde işlem yapılabilmesine imkan tanıyacak.

Üç aşamalı olarak açılacak ticarette direkt takasa diğer listelemelerde olduğu gibi hemen geçilmeyecek. Böylece listelenme sonrasında ani fiyat yükselişinin de önüne geçilmiş olacak. Coinbase borsası hali hazırda sadece ERC-20 ağında çalışan CLV’yi destekliyor. Bunun dışındaki zincirlerden transfer yapılması tokenlarınızın yok olmasına sebep olabilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Clover (CLV) Nedir?

Hali hazırda 2,87 dolardan işlem gören token Polkadot (DOT) paralel zincirinde çalışan bir projedir. DeFi hizmeti veren proje Nisan ayında ön satışlara başlamıştı.

20 Nisan tarihinde başlayan ön satış için 0,20 dolar ücret belirlenmiş ve 75 milyon adet satış gerçekleştirilmişti. Sonrasında kademeli olarak 0,29 ve 0,35 dolar üzerinden toplam 150 Milyon adet CLV satıldı.

CLV stake edilebilen bir varlıktır ve oylama yapılarak, likidite sağlayarak DeFi platformundan kazanç elde edilebilir.

Polkadot ağının en başarılı projelerinden olan CLV bu haberi tam anlamışla fiyatlayabilmiş değil. DOT ve CLV şu dakikalarda %10’un üzerinden zarar gösteriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar