X


Chiliz CEO’su Bombayı Patlattı: Yeni Ortaklık CHZ Fiyatını Nasıl Etkiledi?

Chiliz CEO'su günlerdir beklenen açıklamayı yaptı.
13:14
19 Mart 2021

Chiliz (CHZ) son günlerde piyasanın en çok konuşulan projelerinden ve kripto para birimlerinden biri oldu. Özellikle son birkaç gündür Chiliz CEO’sunun çok önemli bir açıklama yapacağı söylentileri büyük yankı uyandırdı ve herkes CEO’nun açıklamalarına kilitlendi.

Chiliz’in Büyük Duyurusu

Chiliz ve Socios CEO’su Alexandre Dreyfus günlerdir ortaya atılan söylentilerden sonra Twitter hesabından “Son 24 saat” açıklamasını yaptığı bir paylaşımda bulundu ama herhangi bir detay paylaşılmamıştı. 

Bugün bir YouTube canlı yayını ile yaptığı açıklamalarda CEO Manchester City ile anlaşmaya vardıklarını dile getirdi. Birçok ortaklıklarının yanı sıra Manchester City ile yaptıkları anlaşmanın oldukça önemli olduğunu ve bu konuda çok mutlu olduklarını belirtti.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bunlara ek olarak önümüzdeki günlerde çok daha fazla ortaklık açıklaması yapılacağını ifade eden Dreyfus, sadece yeni takımlarla değil e-ticaret alanında da ortaklık adımları attıklarını dile getirdi.

Öte yandan Chiliz CEO’sunun açıklamalarına göre Avrupa, Latin Amerika ve Brezilya’dan yeni takımlarla görüşmeler olduğunu da ifade etti. Tüm bunların yanında özellikle Türkiye’nin kendiler için çok önemli bir alan olduğunu dile getiren CEO, ülkemiz ile görüşmelerin devam ettiğini de belirtti.

Chiliz Fiyatı

Açıklama öncesinde 0,65 dolar bandında işlem gören CHZ fiyatı ise açıklama ile yükselişe geçti ve fiyat 0.71 dolara kadar yükseldi. 

CHZ bundan çok kısa bir süre önce de 0,09 dolar seviyesinden başlattığı yükselişini 0,94 dolar bandına kadar çıkarmayı başarmıştı. 

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • Mert
    4 ay önce

    Haber dogru degil. Manchester united ile bir anlasma yok!

    18