X


Bytom Coin Nasıl Alınır?

Bytom Coin nasıl alınır?
17:58
4 Aralık 2020

Bytom Coin (BTM), blockchain tabanlı bir açık kaynaklı değer takas platformudur. Gerçek dünyadaki varlıkları tokenleştirmeyi ve blockchain tabanlı hale getirmeyi hedefleyen kripto para projesi, menkul kıymetleri, teminatları ve tahvilleri bu bağlamda kripto para yatırımcılarının hizmetine sunuyor.

Bytom blockchain ağı hiçbir limit olmadan varlık yaratıp bu varlıkların alım satımına aracılık ediyor. Bytom Coin de bu ağın kendi kripto para birimi olarak ön plana çıkmakta. Bytom ekibi, söz konusu blockchain ağına ek olarak OFMF isimli bir sistem de geliştirdi. OMF sistemi, bütün tokenleştirilmiş varlıkların farklı ağlarda alınıp satılabilmesini sağlıyor.

Bu da kurumsal yatırımcıların blockchain tabanlı olarak gerçek dünyaya ait varlıkları takas edebilmesinin önünü açmakta. Ağın DPoS tabanlı olması da işlemlerin hızlı, işlem ücretlerinin düşük olmasını sağlayıp kurumsal yatırımcıların ilgisini daha da katlamakta.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bytom (BTM) Nedir?

Ağda yapılan işlemler ve tokenleştirilen varlıklar için BTM Coin kullanılıyor. BTM Coin hem ağın kripto para birimi hem de ağdaki işlemlerin temel taşı olarak görülmekte. Bytom Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla en büyük 111. kripto para birimi ve 92 milyon dolarlık piyasa değerine sahip.

Daha önce 0,95 dolara kadar çıkan birim fiyat şu an ise 0,066 dolardan işlem görmekte.

BTM Coin Nereden Alınır?

Peki BTM Coin nereden ve hangi kripto para borsasından alınabilmekte? CoinMarketCap verilerine göre OKEx, BTM/USDT işlem çiftinde en yüksek hacme ve likiditeye sahip kripto para borsalarının başında geliyor.

OKEx üzerinden BTM Coin almak için ise aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • OKEx kripto para borsasının internet sitesine girip, sol üst köşeden “al-sat”, daha sonra ise “spot-işlemler” sekmelerine tıklayın.
  • Açılan sayfada sol tarafta yer alan arama noktasına gelerek “BTM” yazın.
  • Karşınıza çıkacak olan BTM/USDT işlem çiftini seçin.
  • Açılan yeni sayfada alım yapmak istediğiniz fiyatı USDT cinsinden belirtin ve hemen altına ne kadar BTM Coin almak istediğiniz girin.
  • Limit alım fiyatını ve BTM miktarını belirledikten sonra “Al” butonuna basarak işlemi başarıyla tamamlayın.
  • Bunun devamında satın aldığınız BTM Coin’leri cüzdanınızda görebilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar