Reklam

Bu Meme Coin Yatırımcılarına Müjde! 10’dan Fazla Şirket Bu Altcoin’i Ödeme Yöntemlerine Ekledi!

Popüler meme coin aralık ayında 10'dan fazla şirket tarafından ödeme yöntemlerine eklendi.
12:00
15 Aralık 2021
Bu Meme Coin Yatırımcılarına Müjde! 10'dan Fazla Şirket Bu Altcoin'i Ödeme Yöntemlerine Ekledi!
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para birimleri artık pek çok şirket ve mağaza tarafından ödeme yöntemleri olarak kullanılmaya başladı. Öyle ki popüler şaka para birimi Shiba Inu, sadece Aralık ayında 10’dan fazla şirket tarafından ödeme yöntemi olarak eklendi.

10’dan Fazla Şirket Aralık Ayında Shiba Inu’yu Ödeme Yöntemlerine Ekledi

10’dan fazla farklı şirket ve mağaza, yalnızca Aralık 2021’de mal ve hizmetler için ödeme şekli olarak popüler şaka para birimi Shiba Inu’yu (SHIB) kabul etti. Ek olarak kripto ödeme firması Flexa da, bugün yaptığı bir açıklama ile SHIB‘yi platformlarına entegre ettiklerini duyurdu.

Flexa’nın Shiba Inu için yenilikçi ve gelişimsel planı ile ABD merkezli birçok mağaza SHIB ödemelerini kabul etmeye başladı. Ayrıca Flexa, ileride daha fazla yenilik için GameStop, Lowe’s, Nordstrom ve Bed Bath ile işbirliği yaptı.

Aralık ayında Shiba Inu‘yu ödeme yöntemlerine ekleyen şirketlerden birkaçını belirtmek gerekirse, Nerdy Frames, Ask The Doctor, AMC Theatres, GameStop ve Ulta Beauty, bu ay SHIB’i ödeme yöntemlerine ekleyen şirketler arasında yer alıyor. Ancak SHIB’i ödeme yöntemi olarak kabul eden şirketler sadece bunlarla sınırlı değil, Petco, Shiba Mobile Repair, Shiba Coffee Company, Lowe’s ve Bed Bath & Beyond da Aralık ayında SHIB ödemesini kabul etmeye başladığını duyurdu.

Ancak şaşırtıcı bir şekilde, SHIB‘yi kabul eden 10 şirketten beşi Flexa aracılığıyla bir ödeme seçeneği olarak entegre edilmiş durumda. Ek olarak günlük operasyonları, Shiba Inu’nun görünürlüğünü ve varlığını ana akım izleyici kitlesine ve ötesine büyük ölçüde zorluyor.

Shiba Inu, Web Site Trafiğini 100 Kat Arttırdı

Ayrıca yayınlanan raporlara göre, SHIB ödemesini kabul etmek, “Ask The Doctor’s” web sitesi trafiğini 100 kattan fazla artırdı. Bununla birlikte, şirketin benimsenmesine bağlı olarak, SHIB fiyatı önümüzdeki günlerde başka bir yükseliş ivmesine başlarsa bu durum oldukça normal olarak kabul edilebilir.

Ayrıca, Shiba Inu, Avustralya merkezli Playside Games ile stratejik ‘kiralık çalışma sözleşmesi’ ortaklığını duyurdu. Bu ortaklık sayesinde, her iki taraf da blok zinciri tabanlı bir Koleksiyon Kart Oyunu geliştirmek için birlikte çalışacak.

Ek olarak PlaySide, Shiba Inu Oyunlarına sanat, tasarım, üretim, kullanıcı arayüzü ve deneyim geliştirme hizmetleri sağlamak için başvurulacak kaynak olacaktır. Bunun yanı sıra, Shiba topluluğu yakında ShibaNet adında merkezi olmayan bir alım satım platformuna sahip olacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar