X


Bu Kripto Para, Bittrex Borsasında Yeniden Listelendi: Sırada İki Altcoin Daha Var

ZCash (ZEC), Bittrex tarafından yeniden listelendi ve yükseliş eğilimi girişimlerinde bulunuyor.
19:43
11 Eylül 2021

İşlem hacmine göre ilk 15’te yer alan fiat destekli kripto para borsası Bittrex, ZCash’i (ZEC) tekrar spot işlem alım satımına ekledi. ZCash (ZEC), Bittrex tarafından yeniden listelendi ve yükseliş eğilimi girişimlerinde bulunuyor. Ancak medyaya yansıyan söylentilere göre Bittrex, iki altcoini daha platformuna kazandırabilir.

ZCash, Yeniden Bittrex Borsasında

9 Eylül 2021 tarihinden itibaren ZCash, Bittrex platformunda işleme açıldı. ZEC/BTC, ZEC/ETH, ZEC/USDT ve ZEC/USD paritelerinde aktif edilen popüler kripto para, borsada yeniden kendine yer bulmayı bildi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yaklaşık dokuz ay önce Bittrex, tüm gizlilik odaklı kripto paraları (Monero, ZCash, Dash) delist etmişti. Platformun temsilcileri, relistin nedenleri hakkında yorum yapmaktan kaçınmıştı. 2020’nin 4. çeyreğinde ABD, Asya ve Avustralya’daki birçok borsa gizlilik odaklı kripto para birimlerinin alım satımını durdurmuştu.

Popüler kripto para birimi ZCash (ZEC), bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 132 dolardan işlem görüyor. ZEC, genel piyasa trendini takip ederek listeleme akabinde büyük bir sıçrama gerçekleştiremedi.

Moner (XMR) ve Dash (DASH) Yeniden Listelenir Mi?

Bittrex borsası tarafından henüz resmi bir açıklama gelmezken gizlilik odaklı kripto para ZCash’in tekrar platforma eklenmesi ile gözler XMR ve DASH’a çevrildi. Monero destekçileri, Bittrex borsasından listeleme talebinde bulunurken şu anda belirli bir gelişme kaydedilmedi.

Ancak ZCash’in listelenmesi, XMR ve DASH yatırımcılarının umutlarını yeşertti. Bittrex’in önümüzdeki dönemdeki hamlesi merakla bekleniyor. XMR ve DASH destekçileri, popüler kripto para borsasının ZCash ile sorun yaşamamasından yola çıkarak Monero ve Dash listelemesi talep ediyor.

Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla Monero (XMR) 256 dolardan, Dash (DASH) 200 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar