X

Bu İki Altcoin Uçuşa Geçecek! Tyler Swope İddialı Konuştu!

Bu iki altcoinin yakından takip edilmesi gerekiyor, fiyat hızla artabilir.
18:15
9 Kasım 2021

Geniş kitlelere ulaşan Chico Crypto kanalından Tyler Swope, takipçileriyle yükselişe hazır iki altcoini paylaştı. Güçlü fiyat katalizörlerine sahip olan bu altcoinlerin hızla yükseleceğini düşünen analist iddialı tahminlerde bulunuyor. Etki alanı geniş analistlerin yaptığı bu tarz tahminler büyük kitleler tarafından izlendiği için ciddi hype oluşabiliyor. Bu yüzden görüşlerini incelemek yararlı olabilir.

Loopring (LRC)

Listenin başında Loopring (LRC) geliyor. Sıfır bilgi kanıtı hakkında internet sitemizde çok detaylı bir makale bulunuyor bunu incelemeniz sağladığı avantajları daha iyi anlamak açısından yararlı olabilir. Ethereum için layer2 ölçeklendirme çözümü olan LRC 0,37 dolardan hızla yukarı fırladı. Fiyat kısa sürede %500+ oranında artarak 2,5 dolar sınırına ulaştı. Analiste göre bu sadece bir başlangıç ve devamı gelecek.

Swope, bu hareketin Loopring ve GameStop arasındaki ortaklık söylentileriyle beslendiğini düşünüyor. Fiyatın yükselişindeki ana katalizör GameStop ilişkisi ve bunun yakında resmiyet kazanma ihtimali bulunuyor. Analiste göre fiyat 3 dolara ulaşana kadar durmayacak, yani çift haneli yükselişler devam edecek.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Xi Token (XI)

Şaka coinlerin kripto magazinle fiyatlandığına çoğu kez şahit olduk. Elon Musk eğer bir paylaşım yaptıysa ve bu paylaşımda herhangi bir tokenin kısaltması geçiyorsa gözünüz aydın, o token hızla yükselişe geçer. Şimdi böyle bir projeyle karşı karşıyayız. Swope tarafından paylaşılan bilgi SpaceX ile projenin ortaklık yaptığı yönünde, fakat aynı şeyi onlarca projede yaşadık.

“6 ay önce Elon Musk, her şarkının ilk harfinin LMRST’yi hecelediği bir Spotify çalma listesi çıkardı. LMRST‘nin bir tür CubeSat uydusu, bir Düşük Kütleli Radyo Bilimi Transponder uydusu olduğunu anladık… Sonra 9 Mayıs’ta bir PR Yayınında, SpaceX’in Dogecoin’i aya göndereceği açıklandı! Halkla ilişkiler açıklaması, bunun Geometric Energy Corporation ve Geometric Space Corporation ve yan kuruluşları ile iş birliği içinde gerçekleştiğini gösterdi”.

Peki ne alaka? Evet bunu söylediğinizi duyuyorum, Swope Xi‘nin Geometric Energy and Space Corporation’ın karşılık gelen simgesi olduğunu ve aynı zamanda Elon Musk’ın “Zaman nihai para birimidir” paylaşımına uyan simge olduğunu vurguluyor.

Bu bir kuruntu mu? Büyük ihtimalle öyle fakat bu tarz kuruntular eğer ciddi kalabalıklar tarafından benimsenirse o kripto paranın fiyatını uçurabiliyor. Örnek, BabyDoge ve Shiba Inu (SHIB) diyebiliriz.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar