X


Fiyatları 10 Katına Çıkacak! Tom Busby 5 Kripto Para İçin Uyardı!

Yatırımcısına kısa sürede ciddi paralar kazandırabilir!
19:00
9 Kasım 2021
Okuma Süresi: 4 Dakika

Nihayet Bitcoin (BTC)’in 30.000 dolar olduğu günleri geride bıraktık. Kısa süre önce ATH yapan Bitcoin yeniden umutların yeşermesine sebep oldu. Son birkaç ay içinde Solana dahil birçok altcoin zaten 10 katın üzerinde değerlendi. Peki yaklaşmakta olan mega altcoin boğasında 10 kat değerlenme potansiyeli olan altcoinler hangileri? Analist Tom Busby, takipçileriyle 5 kripto parayı paylaştı ve bunların %1000 değerlenebileceğini söyledi.

DeFi Yield Protocol (DYP)

Bu protokol Yield Farming, Staking, Buy Back, Earn Vault, Referral gibi kazanç fırsatları sunuyor. DeFi Yield Protocol (DYP) kendini emsallerinden ayıran bir özelliğe sahip ve buna anti-manipülasyon özelliği deniyor. Yatırımcılar stake gibi yöntemlerle elde ettikleri kazançları Ethereum veya farklı token cinsinden elde edebiliyor. Token için fiyat istikrarını korumaya hedefleyen bu model DeFi platformları arasında pek kullanılmıyor.

Video paylaşıldığı sırada 15 milyon dolarlık piyasa değeriyle DYP 0,9 dolardan alıcı buluyordu. Tom, bu altcoin için 100 kata yakın bir artış ön görüyor.

Badger DAO (BADGER)

Badger DAO, birçok akıllı sözleşme platformunda teminat olarak Bitcoin (BTC) kullanımını basitleştirmeye yönelik ürünler ve altyapı oluşturmaya adanmış, açık kaynaklı, merkezi olmayan organizasyondur.

Tom Busby, Badge Builders olarak bilinen ortak alanın daha geliştiriciyi projeye çekeceğini düşünüyor. Geliştiriciler bu sayede düzenli kazanç elde edebiliyor. Doğal olarak bu model ekosistemin daha da büyümesine katkı sağlıyor. Tom bunları söylerken BADGER 36,48 dolardan alıcı buluyordu. Yazı hazırlandığı sırada fiyat 35,85 dolara kadar geriledi.

SuperRare (RARE)

NFT odaklı bir projeyle liste devam ediyor. Ekosisteminde 90 milyon dolarlık dijital sanat eseri bulunan SuperRare (RARE) bugüne kadar sanatçılara 3 milyon doların üzerinde telif ücreti ödedi. Analist, SuperRare 2.0’ın 2 sorunu ele aldığına dikkat çekiyor. Tek bir ekip tarafından üretimin yapılması sanat ekosistemi için faydalı değil. Sanatçıların daha fazla desteklenmesi gerekiyor ve SuperRare (RARE) bu sorunları çözüme kavuşturuyor.

Tom, görüşlerinin aboneleriyle paylaşırken RARE yaklaşık 1,66 dolardan alıcı buluyordu.

Zamio (ZAM)

Merkezi ve merkezi olmayan finans projeleri var, bir de bunun tam ortasında olanlar. İşte Zamio (ZAM) tam olarak bunu yapmaya çalışıyor. Hibrit bir finansal ekosistem oluşturmaya çalışan Zamio, CeFi ve DeFi birleşimi bir yapı olarak görülebilir.

Merkezi olmayan borsa PancakeSwap ve merkezi platform Gate.io’da listelendikten sonra, altcoinin değeri %2300 artarak 0,03 dolardan 0,70 dolara yükseldi.

“Uzmanlara göre 2022 yılında şirketin ürünleri daha popüler hala gelecek. Elbette bu durum ZAM fiyatlarına da olumlu yansıyacak. Bugün Zam.io, hisse senedi sermayesinin kripto para birimlerine aktarılmasına izin veren benzersiz zMorgan protokolünü geliştirdi”.

Video paylaşıldığında ZAM token fiyatı 0,25 dolar seviyelerindeydi.

Smooth Love Potion (SLP)

Smooth Love Potion (SLP) tokenları Axie Infinity oyununu oynayarak kazanılır. Bu tokenlar Axies olarak bilinen yeni sanal evcil hayvanların yetiştirilmesi için kullanılacak. Bugüne kadar çok bol olduğu için fiyatı düşen SLP büyük bir fırsat yakalamışa benziyor. Aynı zamanda gelecekte daha da kıtlaşabileceğini anlıyoruz.

“Üreme maliyeti 100 SLP’den başlar, ancak kademeli olarak artar, ikinci cins için 200 SLP’ye, üçüncü cins için 300, dördüncü için 500, beşinci için 800 ve altıncı için 1300’e yükselir. Axies en fazla yedi kez geliştirilebilir. Yedinci cins 2.100 SLP’ye mal olur. Bu sınır, piyasada hiperenflasyonu önlemek için var”.

Ayrıca oyun içinde SLP biriktirmek yeni oyuncular için güçtür. Bunun yerine Axie Infinity topluluğu borsalar üzerinden para karşılığı SLP almayı tercih ediyor. Yazı hazırlandığı sırada SLP 0,074 dolardan alıcı buluyor ve piyasa değeri 187 milyon doların üzerine çıktı.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar