X


Bu 3 Altcoin Uçuşa Geçecek! Kripto Analistinden Az Bilinen Yüksek Potansiyelli Kriptolar!

Tanınmış kripto para analisti bu altcoinlerin projelerine güvendiğini ve ciddi fiyatlama yapacaklarını söylüyor.
19:40
19 Eylül 2021

Tanınmış kripto para analisti fiyatının yükselmesini beklediği 3 projeyi açıkladı. Bu altcoinlerin tamamı 1 milyar doların altında bulunuyor. Analist Ben Armstrong’a göre güçlü fiyat potansiyeli bulunan bu kripto paralar yatırımcısına ciddi kazanç sağlayabilir. Ancak analist görüşleriyle yatırım yapmak sizin için son derece riskli olacaktır. Bu sebepten projeleri detaylı biçimde araştırmanız ve yatırım kararlarını buna göre almanız gerekir.

Moonriver (MOVR)

Kusama ağında parachain hakkı kazanan Moonriver (MOVR) 600 milyon doların altında bir piyasa değerine sahip, Ethereum ile de uyumlu çalışıyor. Günler önce başlatılan proje çok kısa sürede 400 dolara kadar tırmandı. Geçtiğimiz hafta 500 dolar sınırına dayanan fiyat bir miktar geri çekildi ve şu an 383 dolardan alıcı buluyor.

Arzı son derece kısıtlı olan proje 1,5 milyon Moonriver (MOVR)’ı dolaşıma soktu. Maksimum arz ile 10 milyon Moonriver (MOVR)’ı aşamayacak. Günlük ticaret hacmi ise 20 milyon dolar bandında bulunuyor. Gate, KuCoin ve Kraken gibi borsalardan alım yapılabiliyor. Armstrong yaşanan bu geri çekilmenin yakın zamanda bir yükseliş başlatacağına inanıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Flux (FLUX)

Merkezsiz bulut bilişim projesi olan Flux (FLUX) çok fazla rakibe sahip değil. Bu yüzden ünlü analist Flux (FLUX) projesinin ciddi potansiyeli olduğunu düşünüyor.

Ethereum gibi ağlarda etkileşimde bulunduğumuz protokollerin çoğu tamamen merkezi olmayan, ancak yine de genellikle Amazon veya Google gibi bulut bilişim şirketleri tarafından işletilen merkezi sunucularda barındırılıyorlar. Bu durum sistemlerin ciddi bir risk aldığını gösteriyor. Ancak Flux (FLUX) tamamen merkezsiz olarak hizmet veriyor”.

Proof-of-work algoritmasıyla çalışan proje açık kaynaklı ve merkezi olmayan yapısını korumak için ciddi çaba harcıyor. Ünlü analist fiyatın %150 yükseldikten sonra konsolide olduğunu ve yeniden tırmanışa geçmek için enerji topladığını düşünüyor.

Gala Games (GALA)

Blockchain tabanlı NFT oyun üreticilerinden olan Gala Games (GALA) kısa sürede %500’e yakın fiyatlama yaptı.

“Fiyatın yaşadığı ciddi yükseliş sadece Binance listelemesiyle alakalı değil. İnsanlar kazan-kazan mantığındaki bu oyun modellerini kabulleniyor ve pazarı hızla büyüyor”.

Gala Games (GALA) çok yeni olmasına rağmen 1,3 milyon kullanıcıya ulaştı bile, piyasa değeri 1 milyar doların altında ve sıralamada hızla yükselmeye devam ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar