X


Listelenmeye Dakikalar Kaldı: Binance Bu Coin’e Yüzde 120 Artış Getirdi!

Dakikalar sonra Binance’te listelenecek olan bu kripto para biriminin fiyatı son 24 saat içinde yüzde 120’den fazla artış yaşadı. 
08:48
13 Eylül 2021

Her ne kadar kripto para piyasasında bir düşüş grafiği hakim olsa da bazı kripto para birimlerinin piyasadan bağımsız hareket ettikleri görülüyor.

GALA Binance’de Listeleniyor

Oyunculara oyunlarının kontrolünü vererek oyun endüstrisini farklı bir yöne çekmeyi hedefleyen Gala Games’in kripto para birimi GALA, dakikalar sonra Binance’de listelenecek. Yapılan açıklamalara göre Gala Games’in amacı, kullanıcıların gerçekten oynamak isteyeceği Blockchain oyunları tasarlamak.

Bunlara ek olarak GALA coin’in maksimum toplam arzı 35 milyar ve şu anda dolaşımda yaklaşık 7 milyar GALA coin bulunuyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

GALA Fiyatındaki Artış!

Büyük borsa listelenmeleri genellikler kripto para birimlerinin fiyatlarını arttıran gelişmeler olarak karşımıza çıkıyor. Piyasa düşüşte olsa bile bir kripto para biriminin Binance, Coinbase ya da OKEx gibi büyük bir borsada listelenmesi fiyatı olumlu yönde etkiliyor ve genellikle %100’ün üzerinde artışlar görülüyor.

GALA’da da benzer bir durum oluştuğu görülüyor ve son 24 saatte %120 artan GALA coin yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,0470 dolardan işlem görüyor. Bu noktada Binance listelenmesi sonrasında GALA coin’in fiyatında bir miktar geri çekilme yaşanacağını unutmamak gerekiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar