X

BTT, HOT, CHZ ve REEF Fiyat Analizi: Yorum ve Beklentiler

BitTorrent, Holo, Chiliz ve Reef'de son durum ne?
12:15
20 Ekim 2021

Lider kripto para birimi Bitcoin geçtiğimiz gün önemli bir seviyeyi daha geride bıraktı. Altcoin‘ler henüz hala stabil hareket ederken BitTorrent, Holo, Chiliz ve Reef coin’de son durum ne?

BitTorrent (BTT)

Popüler altcoin Eylül ayının sonunda hızlı bir artış başlattı ve Ekim ayında piyasada gerçekleşen genel artışla birlikte 0.0043 dolar bandında kadar ulaştı. Ancak fiyat o günden bu yana düşüş eğilimi göstermeye devam ediyor.

6 ay önce tüm zamanların en yüksek seviyesini belirleyen BTT, o günden sonra beklenilen performansı sergileyemedi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla son 24 saatte %1.37’lik bir artışa imza atan popüler kripto para birimi BitTorrent (BTT), yukarı yönlü hareket ederken 0.003631 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Holo (HOT)

Popüler altcoin Holo (HOT), 22 Temmuz’da uzun vadeli bir azalan takozdan çıktıktan sonra artış gösterdi ve 2 Eylül’de 0.0134 dolara kadar yükseldi.

Ancak fiyat şimdi bu seviyenin oldukça altında işlem görmeye devam ediyor. Kripto para piyasası hareketli günler yaşamasına rağmen HOT, çok fazla artış yakalayamıyor.

Popüler altcoin gün içerisinde yönünü yukarıya çevirdi ve %0.30’luk bir artışa imza attı. İçeriğin kaleme alındığı sırada Holo (HOT) 0.009273 dolar bandında işlem görmeye devam ediyor.

Chiliz (CHZ)

Son dönemlerde adını çokça duyduğumuz popüler kripto para birimiz Chiliz (CHZ), bir süredir stabil bir performans sergilemeye devam ediyor. Ancak CHZ yukarı doğru artışa geçmeden hemen önce aşağıya doğru bir hareket başlatabilir.

Chiliz fiyatı, kritik bir destek tabanının üzerinde sıkı bir konsolidasyonda sıkıştı ve bu düşüşten kurtulma belirtisi göstermiyor.

Popüler altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.45 dolardan hala çok uzakta işlem görüyor. İçeriğin kaleme alındığı sırada popüler kripto para birimi son 24 saatte %1.28’lik bir düşüş yaşarken 0.31 dolar seviyesinde hareket ediyor.

Reef (REEF)

Reef (REEF/USD) fiyatı, merakla beklenen Reef Chan v7’yi başlattıktan sonra %30’dan fazla arttı. En son sürüm, blok zinciri ekosistemini pazarda daha rekabetçi hale getirecek çeşitli yükseltmeler ve hata düzeltmeleri içeriyor.

Popüler kripto para birimi Reef geçtiğimiz hafta inanılmaz bir artışa imza attı. Artış hafta boyunca sürerken Reef fiyatı 0.034 dolara kadar yükseldi. Ancak dün itibarıyla fiyat yeniden düşüşe geçti ve 0.030 dolara kadar geriledi.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla popüler altcoin son 24 saatte %7’ye varan bir düşüş yaşadı. Fiyat şimdi 0.31 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar