X


Bloomberg Baş Emtia Stratejisti Mike McGlone, Shiba Inu (SHIB) Görüşlerini Aktardı

Mike McGlone, popüler şaka kripto para Shiba Inu (SHIB) hakkında görüşlerini dile getirdi.
18:33
29 Ekim 2021

Bloomberg Baş Emtia Stratejisti Michael McGlone, Dogecoin katili Shiba Inu hakkında görüşlerini aktardı. McGlone, SHIB yorumlarına Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paraları dahil ederek olası beklentilerini dile getirdi.

McGlone, Shiba Inu’yu Yorumladı

Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone, Shiba Inu’yu Dogecoin kopyası olarak tanıtırken bu gibi şaka kripto paraların etrafından oluşan çılgınlığın Bitcoin‘e etkilerini değerlendirdi. McGlone riskten kaçınma duyarlılığının Bitcoin’i sağlamlaştıracağına inanıyor. Baş emtia uzmanı, Shiba Inu için şunları kaydetti: “Shiba Inu, tasarım ve pazarlamada ihtişama sahip.”

Bununla birlikte McGLone, Shiba Inu‘yu spekülatif bir meme token olarak nitelendirerek riskten kaçan yatırımcı duyarlılığının kripto para piyasasında hakim olacağını ve lider kripto paranın şimdi olduğundan çok daha güçlü hale geleceğini aktardı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Uzman isim, SHIB fiyat performansının Ethereum yükseliş yörüngesiyle çakıştığı bir tablo paylaştı. Deneyimli stratejist, Ethereum’u Shiba Inu kolaylaştırıcısı olarak adlandırdı.

Shiba Inu Hakkında Önemli Noktalar

Öte yandan PAC Protocol kurucusu David Gokhshtein, Twitter profilinde popüler platform Robinhood’un Shiba Inu‘yu listelemesi gerektiğini belirtti. Gokhshtein’a göre bunun nedeni şu anki bireysel yatırımcıların meme token çılgınlığına dahil olması.

Bunun yanı sıra Reuters tarafından bildirildiği üzere Robinhood, listeleme sırasındaki kripto paralar için düzenleyici çerçevenin netleşmesini bekliyor. Robinhood, yeni kripto paralar için acele etmediğini belirtti. CMC tarafından sağlanan verilere göre SHIB, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.00007295 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

SHIB, 40 milyar dolar değer ile CMC top 10’de rakibi Dogecoin‘in önünde yer alıyor. Shiba Inu işlem hacmi 24 saatlik süreçte %50’nin üzerinde düşerken dikkatleri üzerine çekti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar