reklamı kapat

Bitfinex’in Yeni Mobil Uygulaması Çok Talep Edilen Özelliği Getirdi!

Bitfinex mobil uygulamasını güncelledi.
09:00
12 Ekim 2019

Önde gelen kripto para borsalarından Bitfinex, mobil uygulamasını güncelledi ve uzun süredir talep edilen bir özelliği de kripto para yatırımcılarına sundu.

Yeni Bitfinex Uygulamasında Türev Ürün Müjdesi!

11 Ekim tarihinde Bitfinex tarafından yapılan açıklamada mobil uygulamanın  3.19.3 versiyonunun türev ürün alım satım desteği sunduğu belirtildi. Uygulamada türev ürün alım satımına ek olarak BTCFo/USDTo ve ETHFo/USDTo işlem çiftleri de kullanıma açıldı. İsteyen kullanıcılar masaüstü versiyonunu kullanmadan direkt olarak Bitfinex’in mobil uygulamasından grafikleri, emir türlerini, emir geçmişini ve pozisyonlarını da yönetebilecek.

Bitfinex konu hakkında yaptığı duyuruda söz konusu güncellemelerin müşteri tabanı tarafından istenen ve çokça talep edilen optimizasyonlar olduğuna dikkat çekerek, topluluğa yanıt verdiğini ima etti. Uygulamanın ilk versiyonu 2018 yılının Ekim ayında piyasaya sürülmüştü ve o tarihten beri birkaç adet güncelleme ve yama aldı.

Bitfinex Davası Sürüyor

Buna ek olarak dev kripto para borsasına geçtiğimiz günlerde devasa bir dava açıldı. Vel Freedman ve Joe Delich’in önderlik ettiği hukuk firmasının açtığı toplu davada talep edilen toplam tazminat tutarı ise tamı tamına 1,4 trilyon dolar. Dava hakkında daha fazla bilgiyi buradaki haberimizden okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun