reklamı kapat

Bitcoin SV, Binance Coin’i Geçti: Tartışmalar Başladı!

Bitcoin SV'nin elde ettiği yükseliş Binance Coin'in geçilmesine yol açtı.
09:00
14 Ocak 2020

Craig Wright ve Calvin Ayre‘nin liderlik ettiği Bitcoin SV (BSV) kripto para projesi geçtiğimiz günlerde inanılmaz bir yükseliş elde etti. 110 dolar seviyesinden %50 üzerinde artış yaşayarak birden 3-4 sıra yükselmeyi başaran Bitcoin SV, Binance Coin (BNB) de dahil birkaç kripto para birimini geride bıraktı.

Bitcoin SV’nin yükseliş sebebi Craig Wright‘ın devam eden davasıyla ilgili mahkemeye yüzlerce yeni belge getirmesi olarak basına yansıdı ve bu durum bazılarına göre Craig’in Satoshi Nakamoto iddiasını doğru çıkartabilir. Sunulan belgeler daha tam olarak incelenmese de, piyasanın büyük bir çoğunluğu Craig Wright’ın yine fiyatı yükseltmek için yalan söylediğini düşünüyor.

Binance Coin – Bitcoin SV Tartışmaları

Ancak ne yazık ki bu fiyatın artışını engellemedi ve BSV bu yazının kaleme alındığı an itibariyle en büyük altıncı kripto para birimi konumunda. 193 dolardan işlem gören BSV, son 24 saat içerisinde %19,26 yükseliş yakaladı ve Binance Coin‘i 3 sıra geride bıraktı. Tabii ki bu durum Bitcoin SV taraftarlarının zamanında BSV’yi delist eden Binance ve bunun kripto parası BNB ile dalga geçmesine adeta davetiye çıkardı.

Twitter üzerindeki birçok kullanıcı Binance ile dalga geçerken, Binance taraftarları da olaya dahil oldu ve ortaya ilginç bir BSV, BNB tartışması çıktı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun