X


BinaryX Coin Nasıl Alınır?

BinaryX Coin Nasıl Alınır?
22:15
4 Kasım 2021

BinaryX (BNZ) Coin, Cyber Dragon oyun platformunun yerel kripto para birimidir. BNX Coin kullanıcıları; oyun içerisindeki özel bölümlere ulaşım, özel ekipman ödemeleri gibi hizmetlerden yararlanır.

BinaryX (BNZ) Coin Nedir?

Cyber Dragon, Binance Smart Chain tabanlı bir oyna kazan konseptiyle çalışan bir oyun platformudur. Bu oyun, BinaryX tarafından desteklenir. Oyuncular karakterler yaratabilir, nadir ekipman toplayabilir ve Dungeon’a meydan okuyabilir. Son bölüm ise patron Cyber Dragon’u yenmektir. Bir kahraman ejderhayı yenerek hazine evi ödüllerini alır.

BNX, Cyber Dragon’un yönetim token’ıdır. BNX token sahipleri, topluluk yönetimine katılabilir ve önemli oyun kararlarında oy hakkı sahiptir. Oyunun bazı önemli durumları, kahraman yaratmak, nadir ekipman oluşturma, Cyber Dragon zindanına veya bazı üst düzey zindanlara meydan okumak için BNX token’larının kullanılması şartı vardır.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

BinaryX ekibi uluslararası bir ekiptir ve üyeler blok zinciri endüstrisindeki üst düzey teknik personel dahil olmak üzere birçok ülkeden geliştirmeye katılmaktadır. En iyi merkezi alım satım platformlarının ve merkezsiz zincir projelerinin geliştirilmesi adına alanında uzman bir ekip çalışmaktadır.

BNX Coin Nereden Alınır?

BinaryX Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. BNX Coin; Binance platformunda BNX/BTC, BNX/BNB, BNX/USDT ve BNX/BUSD paritelerinde işlem görüyor. BinaryX Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 124 dolardan alım satım işlemi görüyor.

BinaryX Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de BNX Coin satın alabilirsiniz. BNX/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. BNX/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından BNX Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar