X


Binance US, iOS Uygulamasını Duyurdu!

Binance US'in iOS tabanlı mobil uygulaması yakında kullanımda olacak.
10:00
19 Aralık 2019
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Toplam ticari hacme göre dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası olan Binance, Eylül ayında ABD içerisindeki kullanıcılarına yönelik yeni platformu Binance US’i duyurmuştu. O tarihten bu yana ciddi bir yükseliş yakalayan Binance US, şimdi de mobil uygulama konusunda son aşamaya geldiğini duyurdu.

Binance US Hızlı İlerliyor

Binance US’in iOS tabanlı mobil uygulaması, Twitter üzerinden yapılan bir duyuruya göre beta test aşamasına geçiş yaptı ve kullanıcıların geri dönütlerini bekliyor. Binance US tarafından yapılan açıklamada isteyenlerin uygulamayı ilk test edenler olabileceği ve ilgili gönderideki formu doldurarak başvuru yapabilecekleri belirtildi.

Binance US geçtiğimiz aylarda da kullanıcılarına banka kartı ile kripto para alabilme imkanı sunmuştu. Tam olarak 24 Eylül tarihinde hayata geçirilen platform, 23 Ekim tarihinde 10 milyon dolarlık hacim seviyesini aştı. Binance US buna ek olarak çok fazla altcoin listeledi ve önümüzdeki aylarda da listelemelere son hız devam edeceğini vurguladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar