X

Binance Staking Platformu Açıldı! – ”Kripto Para Yatırıp, Para Kazanın”

Binance, Staking platformunu tanıttı.
11:00
27 Eylül 2019

Binance kesinlikle 2019 yılına damga vuran kripto para platformlarından birisi oldu ve hala üst üste girişim yapmaya devam ediyor.

Yakın tarihte vadeli işlem sektörüne de giriş yapan Binance, Binance Futures isimli vadeli işlem platformunu piyasaya sürmüştü. Bundan daha yakın bir süre önce ise ABD içerisindeki kullanıcıları hedef alan Binance US resmen kullanıma açıldı. Bir zamanlar pek bilinmeyen bir kripto para borsası olan Binance şu an ABD’nin en büyüklerinden Coinbase’i ve kripto para türev ürünler platformu BitMEX’i adeta kendi sahalarında yenmeyi hedefliyor gibi gözükmekte.

İçerik Rehberi

Binance Staking Hazır!

Kripto para borsaları arasında Staking hizmetini başlatan popüler kripto para borsalarının ilki ABD merkezli Coinbase olmuştu. Coinbase Custody Mart ayında yaptığı açıklamada Tezos (XTZ) için staking hizmetini başlattığını duyurdu ve XTZ yatırımcılarından ciddi talep gördü.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Binance de büyük ihtimalle söz konusu sektördeki rekabeti arttırmak ve bu alana giriş yapmak için kendi Staking platformunu tanıttı. Binance bünyesindeki staking platformunda şu an için desteklenen kripto paralar ise NEO, ONT, VET, XLM, KMD, ALGO, QTUM, ve STRAT olarak açıklandı.

Staking hizmetinden faydalanmak isteyen kullanıcıların yapmaları gereken tek şey, sahip oldukları desteklenen kripto paraları Binance’e yatırmak. Kullanıcılar yatırdıkları kripto paralar sayesinde aylık farklı ödüllerden faydalanıp, fonlarını her geçen gün daha da büyütebilecekler. Hizmetin şu an için nasıl bir talep göreceği ise merak ediliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar