reklamı kapat

Binance US Tarih Verdi! Hangi Kripto Paralar Destekleniyor?

Binance, ABD içerisindeki platformunun kullanıcı kayıtlarının haftaya alınmaya başlayacağını açıkladı.
09:00
12 Eylül 2019

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi konumunda olan Binance, Haziran ayında regülatörlerin baskısından dolayı aldığı bir karar ile ABD’li kullanıcılara hizmet veremeyeceğini duyurmuş ve özellikle altcoin yatırımcıları için büyük bir endişeye yol açmıştı.

Binance’nin kullanıcılara verdiği geçici süre doldu ve platform bugün kullanıcılara hizmet vermeyi tamamen kesecek. Binance ise dünyanın en büyük kripto para pazarlarından birisi olan ABD’ye sırtını dönmedi ve bunun yerine Binance US isimli alternatif bir kripto para borsasını yatırımcıların hizmetine sunacak. Binance yeni yaptığı bir duyuru ile kullanıcı kayıtlarının önümüzdeki Çarşamba günü, Türkiye Saati ile 16:00’da başlayacağını ifade etti.

Kullanıcılar söz konusu tarihten sonra platforma para yatırma da yapabilecekler.

Binance’de Listelenen Kripto Paralar

Binane 11 Eylül tarihinde yayınladığı bir blog gönderisinde de şu an için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve Tether‘i (USDT) listelediğini, bunlar için olan para yatırma işlemlerini başlatacağını vurgulamıştı. Binance US CEO’su Catherine Coley konu hakkında yaptığı açıklamada kullanıcıların aynı Binance’nin ana platformunda olduğu gibi kullanıcıların kayıt olup, para yatırıp daha sonra da tercih ettikleri para çekme limitleri için belirli onay aşamalarından geçeceklerini belirtti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun