X

Binance, Lazio Taraftar Token Satışını Başlatıyor

Paylaşılan son bilgilere göre Binance, Lazio Taraftar Token (LAZIO) satışlarını 14 Ekim itibari ile Launchpad üzerinden başlatıyor.
11:26
13 Ekim 2021

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para işlem platformu olan Binance bugün yaptığı bir duyuru ile Lazio Fan Token satışlarını 14 Ekim’de başlatacaklarını kullanıcıları ile paylaştı.

Lazio Fan Token Satışı

Yapılan açıklamalara göre Lazio Fan Token (LAZIO) Binance Launchpad aracılığı ile kullanıcılara sunulacak. Lazio Fan Token için token satışı 14 Ekim 03:00 TSI’de başlayacak ve kullanıcıların BNB bakiyelerinin kaydı ile gerçekleşecek olan Launchpad katılım formatı takip edilecek.

Binance, 14 Ekim 03:00 TSI ile 21 Ekim 03:00 TSI arasında yedi gün boyunca kullanıcıların BNB bakiyelerini kaydedecek. Her kullanıcı için BNB miktarı ise daha önce belirlenen esaslara göre 7 günün ortalaması alınarak belirlenecek.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Lazio Fan Token

Son zamanlarda pek çok spor kulübü taraftar token’larını piyasaya sürüyor ve bu token’lar hem taraflara hem kulüplere çift yönlü fayda sağlıyor. Yapılan açıklamalara göre LAZIO token toplam arzı 40.000.000 adet olacak ve bu arzın %10’u yani 4.000.000 adedi Binance Launchpad’e tahsis edilecek.

Ayrıca Binance yaptığı açıklamalarda 1 LAZIO’nun fiyatının 1 USD cinsinden satışa sunulacağını ve BNB cinsinden fiyatın katılımlar öncesinde belirleneceğini ifade ediyor. Bu noktada desteklenen tek kripto para biriminin Binance Coin (BNB) olduğunu belirtmekte de fayda var.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar