X

Binance İşleri İyice Kızıştırıyor: SHIB/DOGE İşlem Çifti Geliyor

İşlem hacmi bakımından piyasanın en büyük kripto para borsası Binance, Shiba Inu ile Dogecoin işlem çiftini listeliyor.
13:03
1 Kasım 2021

Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) arasındaki mücadele bir süredir devam ediyor. Dogecoin, 2021 yılında ciddi bir yükseliş yaşamış ve sonrasında şaka coin’lerde bir patlama olmuştu. Bu coin’lerden bazıları kaybolup giderken Shiba Inu, DOGE ile rekabet edebilecek konuma geldi.

SHIB/DOGE İşlem Çifti

İşlem hacmi bakımından piyasanın en büyük kripto para borsası konumunda yer alan Binance, bugün yaptığı bir açıklama ile SHIB/DOGE işlem çiftini listelemeye karar verdiklerini açıkladı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yapılan açıklamalara göre işlem çifti 2 Kasım 2021 Salı günü Türkiye saati ile 11:00’de  kullanıcılar ile buluşacak. Bu noktada Binance, kullanıcılar için risk uyarısını da duyuru metnine ekledi.

Shiba Inu Fiyatı

SHIB fiyatı bu haberin duyulması ile birlikte yaklaşık olarak yüzde 10’luk bir artış kaydetti. Yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,000072 dolar bandında işlem göre Shiba Inu, 27 Ekim’de 0,000088 dolar ile kendi rekorunu kırmıştı.

Şu anda piyasada SHIB fiyatının artacağı yönünde beklentiler devam ediyor. Ancak fiyatın son 1 ayda %870 arttığı göz önüne alındığında bazı analistler ciddi düzeltmelerin gelebileceği konusunda da uyarıyor. Dolayısıyla her ne kadar yukarı yönlü hamleler devam ediyor olsa da yatırımcıların temkinli olmasında fayda var.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar