X


Binance, Chainlink Yatırımcıları İçin Müjdeyi Verdi

Binance, yeni Chainlink vadelilerini duyurdu.
21:51
21 Temmuz 2020

Popüler kripto para borsası Binance, son günlerin en çok konuşulan kripto para birimlerinden birisi olan Chainlink (LINK) için yeni bir vadeli işlem sözleşmesi listelediğini açıkladı. Binance tarafından yapılan duyuruya göre çeyrek dönemlik vadeli işlem sözleşmeleri 22 Temmuz tarihinden itibaren kullanıma açılacak.

Binance Yeni LINK Ürününü Açıkladı

Chainlink yatırımcılarının bu vadeli işlem sözleşmeleri için 75 kata kadar kaldıraç kullanabileceği belirtiliyor. Söz konusu vadeli işlem kontratının süresinin ise 25 Eylül 2020 tarihinde dolacağı açıklandı.

İlginç olan nokta ise LINK’in çeyrek dönemlik vadeli işlem kontratlarının toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum’un kontratından bile çok daha önce piyasaya sürülmesi oldu. Şu an için Binance kripto para borsası üzerinde LINK dışında sadece iki kripto paranın çeyrek dönemlik vadeli işlem sözleşmesi var ve bunlar Bitcoin ile Cardano olarak biliniyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Binance’in Bitcoin’den sonra Cardano ve Chainlink için böyle bir adım atmasının sebebi, iki kripto paranın da son günlerde Ethereum’dan ve yeri geldiğinde Bitcoin’den bile çok konuşulur hale gelmesi olarak bilinmekte.

2020 yılının başından beri %480 artış yakalayan Chainlink‘in, Binance borsasından gelen bu haber ile beraber artmaya bir süre daha devam edebileceği düşünülüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar