X


Binance CEO’sundan Yeni Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini!

Changpeng Zhao Bitcoin tahminini yineledi.
16:54
5 Eylül 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao ilk yıllarında birçok kripto para hakkında yorum yapsa da son dönemde sadece Bitcoin açıklamaları yapmaya başladı. Zhao, sıkı bir Bitcoin yatırımcısı olarak biliniyor.

Kripto para piyasasının kan ağladığı şu günlerde sessizliğini bir süre koruyan Changpeng Zhao, kısa süre önce bunu bozdu ve Bitcoin fiyatı hakkında bir açıklamada bulundu. Daha önceki çalkantılı dönemde Bitcoin’ini 10.000 dolar altında satanları eleştiren ve iğneleyen CZ, yeni tahmini ile bu seviyeyi de yükseltti.

İçerik Rehberi

Bitcoin İçin CZ Yorumu!

Changpeng Zhao yeni BTC fiyat tahminini 12.000 dolar olarak revize ettiğini belirtti. Bu da kısaca Bitcoin’in bir daha uzun bir süre boyunca 12.000 dolar altına inmeyeceği anlamına geliyor. BTC ve genel olarak bütün kripto para piyasası şu an kan ağlasa da CZ bu tweet’i ile kısa sürede toparlanma yaşanacağını düşündüğünü ima etti.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Peki CZ’nin 12.000 dolar açıklaması ve tahmini ne derece mümkün? Aslında Bitcoin Mart ayında 3.000 dola bandına kadar düşse de toparlanmayı ve herkesin imkansız olarak gördüğü 10.000 dolar üstüne çıkmayı başarmıştı.

Bu sebeple yukarıdaki tweet ile BTC‘de 12.000 dolar üstünde bir fiyat bekleyen CZ’nin tahmini sanıldığı kadar imkansız değil.  Bu da BTC’nin mevcut piyasa düşüşünden sağ kurtulabileceğini gösteriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar