X

XRP Fork’u Olan Flare’e Bir Destek Daha!

XRP fork'u olan Flare Network yeni bir listelenme elde etti.
22:17
5 Eylül 2020

Birden çok kripto para desteğine sahip olan cüzdan uygulaması GateHub, XRP Ledger tabanlı fork Flare Network’ü ve bunun kripto para birimi Spark token’ı destekleyeceğini duyurdu. Kullanıcılar bundan sonra XRP fork’u olarak bilinen FXRP’yi direkt olarak GateHub cüzdanı üzerinden alıp satabilecek veya başkasına gönderebilecek.

GateHub CEO’su ve kurucusu Enej Pungercar konu hakkında yaptığı açıklamada XRP’nin fork projesi ile yaptıkları bu ortaklık ve işbirliği sayesinde çok heyecanlı ve mutlu olduğunu dile getirdi. GateHub aslında Upbit, Bitrue ve SBI VC Trade kripto para platformlarını takip eden en güncel isim oldu.

Ripple Destekli Cüzdan Uygulaması Büyüyor

İngiltere merkezli cüzdan uygulaması 2014 yılında piyasaya sürüldü ve direkt olarak Ripple ağı tabanlı varlıkları hedef almakta. GateHub ilk başta sadece XRP destekli bir cüzdan olarak piyasaya sürülse de bunun devamında lider kripto para birimi Bitcoin, Ethereum ve Ethereum Classic ile diğer kripto para birimlerini de desteklemeye başladı.

2019 yılının Ekim ayında Ripple destekli startup Coli ile ortaklık imzalayan GateHub, kısa sürede büyük bir ivme ve büyüme elde etmeyi başardı. Bu gelişme XRP fiyatına etki etmese de kesinlikle Ripple ekosisteminin büyüdüğünü ve geliştiğini göstermekte.

Bunun XRP fiyatına etki edememesinin bir sebebi de kripto para piyasalarındaki genel düşüş olabilir. Sektör şu an tam anlamıyla dibe doğru ilerliyor ve ayı piyasası başlamış olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar