X


Binance Çöktü Mü? Binance Borsasındaki Bakiyeler Neden Gözükmüyor?

Binance üzerindeki bakiye sorunu devam ediyor.
21:37
19 Şubat 2021

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, bugün eşi benzeri olmayan bir taleple karşı karşıya kalmış olabilir. Binance’in kripto para birimi Binance Coin (BNB) gün içerisinde %70’e varan artış yakaladı ve 340 dolara kadar yükseldi.

Binance Coin Fiyat, Binance ise Yoğunluk Rekoru Kırdı

Basın saati itibarıyla BNB fiyatının hafif bir düzeltme yaşadığı görülse de Binance’e yönelik talep hala aynı yoğunlukta devam ediyor olabilir. Birçok kullanıcı ise Binance üzerindeki bakiyelerinin gözükmemesinden dolayı endişeye kapılmış durumda. Peki Binance’in yaşadığı sorunun sebebi ne ve korkulacak bir durum var mı?

Binance tarafından yayınlanan açıklamada kısa süre önce Amazon Web Services tarafından verilen sunucu hizmetinde sorunlar yaşandığı belirtildi. Sadece Binance değil, önde gelen birçok kripto para borsası bu durumdan etkilendi ve birçok borsa geçici süre belirli fonksiyonları yerine getiremedi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Binance Üzerindeki Fonlar Güvende

Sorun çözülse ve alım satımlar hatasız devam etse de Binance üzerinde hala bazı kullanıcıların bakiyeleri görüntülenemiyor. Bunun hem kısa süre önce yaşanan AWS sorunu hem de yoğun talep nedeniyle yaşanan geçici bir sorun olduğu vurgulanmakta.

Binance üzerindeki birçok kullanıcı bakiyelerini göremese de CZ kısa süre önce yaptığı açıklamasında fonların güvende olduğunu belirtmişti. AWS sorunu düzelir düzelmez ise kullanıcıların bakiyelerini görüntülemeye devam edebilecekleri tahmin edilmekte. Binance’in merkezsiz ağı Smart Chain üzerindeki talep de son günlerde inanılmaz bir talep görmüş ve Binance cüzdanları dün gece bakıma almıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • Alparslan
    3 ay önce

    Benim bakiyemin %90’ı kayıp. Kalan parayla da bir takım koinler alınmış. Google doğrulaması iptal edilmiş. Alım-satım geçmişi silinmiş. Herhangi bir bankaya çekim yapılmış görünmüyor. Bunlar ne yapıyor böyle?

    12