X


Beşiktaş, Bitci İle El Sıkıştı: BJK Token Gündemde Mi?

Türkiye liginin en büyük kulüplerinden biri olan Beşiktaş, Bitci ile sponsorluk anlaşmasına vardı.
19:21
6 Eylül 2021

Türkiye futbol ligi ekiplerinden Beşiktaş, taraftar token platformu Bitci ile sponsorluk anlaşmasına imza attı. Beşiktaş, Bitci ile el sıkışırken kripto para sektörü ile etkileşime giren üç büyükler arasına katıldı.

Beşiktaş’tan Dev Anlaşma

Türkiye liginin en büyük kulüplerinden biri olan Beşiktaş, Bitci ile sponsorluk anlaşmasına vardı. Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün resmi sitesinden yapılan duyuruda, öncü taraftar token platformu Bitci ile tribün ismi sponsorluğu anlaşmasına varıldığı belirtildi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Türkiye’de ateşli taraftar topluluğuna sahip kulüplerden biri olan Beşiktaş, yeni adımıyla birlikte kripto topluluğuna heyecan yaşattı. Bitci ile yapılan anlaşmanın ayrıntıları BJK’nin resmi sitesinde belirtilirken şunlar kaydedildi:

Şirketimiz ile Bitci Teknoloji A.Ş. arasında yürütülen görüşmeler neticesinde, Tribün Sponsorluğu ve sözleşme kapsamındaki diğer reklam haklarının kullanılması karşılığında 2021-2022 sezonundan başlamak üzere 3 sezon için Şirketimize toplam 5.627.000 Avro + KDV ödenmesi konusunda anlaşma sağlanmıştır.

Beşiktaş, bir taraftar token platformu ile anlaşmasının ardından BJK token söylentileri kuvvetlendi. Ülkemizde Galatasaray, Fenerbahçe, Başakşehir, Göztepe, Trabzonspor gibi takımların taraftar token’ları bulunuyor.

BJK Token Geliyor Mu?

Son olarak Fenerbahçe’nin de kripto para sektörüne giriş yapmasıyla, büyük takımlar arasında taraftar token’ı bulunmayan tek takım Beşiktaş kaldı. BJK, hızla yükselen kripto para piyasası benimsenmesi ve taraftar token çılgınlığını daha iyi kavramak adına biraz daha bekliyor olabilir.

Dünyanın her yerinden en popüler futbol kulüpleri, basketbol ekipleri, boksörler, e-spor’cular fan token çılgınlığına dahil olmuş durumda. PSG, Barcelona, Atletico Madrid, Manchester City, Roma gibi dünya devi kulüpler fan token sahibi olan yalnızca küçük bir grubu oluşturuyor. Beşiktaş JK fan token adına şu ana kadar en önemli gelişme Bitci sponsorluk anlaşması olarak kayıtlarda yer aldı. Türkiye’nin en büyük kulüplerinden Beşiktaş, fan token konusunu şu an için masada tutabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
 • mehmet
  2 hafta önce

  kesinlikle yanlış bir haber bjk resmi açıklama yapmadan böyle haberlere itibar etmeyin

  4
 • Sedat
  3 hafta önce

  Bütün taraftar bunu beklliyor gelsin artik

  8