X

Balinalar Shiba Inu’dan (SHIB) Vazgeçmiyor: Bu Ne Anlama Geliyor?

Elde edilen son bilgilere göre Shiba Inu (SHIB), balina düzeyindeki cüzdanlarda 1,5 milyar dolarlık sermaye eşiğini aştı.
14:15
13 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Elde edilen son bilgilere göre piyasanın popüler şaka coin’lerinden olan Shiba Inu (SHIB), balina düzeyindeki cüzdanlarda 1,5 milyar dolarlık sermaye eşiğini aştı ve Ethereum ağındaki en büyük 1000 Ethereum adresi arasında en büyük hold haline geldi.

Shiba Inu Geri Mi Dönüyor?

WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre, balinaların cüzdanlarındaki Shiba Inu varlıkları şu anda 1,67 milyar dolar değerinde, izleyicide ikinci sırada yer alan FTT token’ı ise 1,5 milyar dolar değerinde.

Ayrıca SHIB tokeninin güçlü piyasa performansı nedeniyle 170 milyon dolarlık marja ulaşıldı. Meme tabanlı kripto para birimi, balina düzeyindeki adreslerden gelen yeni bir satın alma dalgasına ek olarak son üç gün içinde yüzde 20 oranında da bir artış kaydetti.

Yapılan açıklamalara göre en son büyük satın alma, yaklaşık olarak 60 milyon adet SHIB token’ı alan bir balina tarafından gerçekleştirildi.

SHIB Yeniden Yeşil

SHIB tokeninin balina cüzdanlarında USD değerinde en büyük hold haline gelmesine ek olarak piyasa veri göstergelerinin tümü yeşil bölgede bulunuyor ve token çevresinde potansiyel olarak yükseliş eğiliminin varlığını gösteriyor.

Öte yandan SHIB için işlem hacmi göstergesi, 24 saat önceki aynı değere göre %150 artış gösteriyor. Şu anki işlem hacimleri balina düzeyindeki adresler için 21 milyon dolar ve toplamda 1,7 milyar dolar.

Bunlara ek olarak yazının yayına hazırlandığı sırada SHIB son üç günde %2.1 günlük büyüme ve %20 fiyat artışı ile 0.000032 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar