X


Avalanche’den (AVAX) Önemli Shiba Inu (SHIB) Hamlesi!

Shiba Inu art arda kaydettiği gelişmeler ile günden güne benimsenmesinde büyük artışlar yaşıyor. Son hamle Avalanche’den geldi.
14:00
9 Aralık 2021

Şaka kripto para birimleri 2021 yılında oldukça popüler hale geldiler. Bu noktada bazı isimler şaka coin’lerinin eninde sonunda yok olup gideceğini ifade ederken görünüşe göre giderek daha fazla proje ve şirket şaka coin’lerini destekliyor. Bu noktada son hamlenin Avalanche’den geldiği görülüyor.

Shiba Inu ve Avalanche Bridge

Yapılan son açıklamalara göre Ava Labs tarafından Temmuz ayında tanıtılan Avalanche Bridge, artık şaka kripto para birimi Shiba Inu’yu destekliyor. Avalanche Bridge, Ethereum token’larını Avalanche ana ağına sorunsuz bir şekilde taşımaya izin veriyor. Kullanıcılar ayrıca köprü yardımıyla Bitcoin ve Ethereum‘un Wrapped BTC ve Wrapped ETH sürümlerini de aktarabiliyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

AVAX ve SHIB

Avalanche‘ın yerel token’ı AVAX, rekor kıran bir ralli sırasında Kasım ayı sonlarında piyasa değeri ile Shiba Inu’yu geride bıraktı. İki kripto para birimi şu anda sırasıyla 12. ve 13. sıralarda kalıyor.

Öte yandan Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer kısa süre önce Shiba Inu‘yu “sıfır toplamlı bir oyun” olarak nitelendirdi ve bu yılın en iyi performans gösteren kripto para biriminin kendisinin radarına girmediğini dile getirdi.

Bunlara ek olarak Shiba Inu yıl başından bu yana muazzam bir artış yaşadı ve SHIB 0,00008845 dolar ile 28 Ekim’de rekor kırdı. Ancak o dönemden beri düşüşte olan SHIB, yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,00003657 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar