X


Analistten Umut Veren Bitcoin Tahmini!

Kripto para analistleri yaşanan sert düşüşe rağmen Bitcoin'in (BTC) yükseleceğinden emin!
09:00
25 Kasım 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) son birkaç gündür kripto para piyasasını adeta kana buladı ve düşüşün hala devam ettiğini söylemek mümkün. 8.700 dolar seviyelerinden düşüşe geçen BTC, dün gece itibariyle 6.700 doların altına kadar indi ve beraberinde birçok altcoin’in de değer kaybetmesine yol açtı.

Çin’in geçtiğimiz ay içerisinde yaptığı blockchain yanlısı açıklamalar ne yazık ki kripto paraları kapsamıyordu ve bu haberin etkisi kripto para piyasası için oldukça kısa ömürlü oldu. Yaşanan bunca olumsuzluğa ve piyasada hakim olan düşüş trendine rağmen, bir kripto para analisti ilerleyen günlerin aslında yükseliş dolu olduğunu ifade etmekte.

Bitcoin’de 20.000 Dolar Görülecek Mi?

Crypto Michael, kısa vadedeki kötü görüntünün aksine uzun vadede trendin oldukça iyi olduğunu belirtti ve trendin böyle devam etmesi halinde 2020 yılında 20.000 dolar ile 25.000 dolar arasında bir fiyata ulaşılacağını itiraf eti.

 2017 yılının Aralık ayında sonlanan parabolik yükselişte kırılan 20.000 dolar rekoru, bu sene 14.000 dolara kadar çıkılmasına rağmen kırılamamıştı. 2020 yılında blok ödülü yarılanması ile birçok analist tarafından kırılacağı iddia edilen rekor, şu an için hala bir hayal gibi görülmekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar