X


Analistten Sinyal Geldi: 2022’nin En Patlayıcı Altcoin’i Yüzde 47’lik Bir Ralliye Hazırlanıyor!

Michaël van de Poppe, kripto para piyasasına yönelik yaptığı son tahminlerde 2022'nin en patlayıcı altcoin'lerinden birinin %47'lik bir ralliye hazırlandığını belirtti.
09:30
20 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Yaygın olarak takip edilen kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin‘in (BTC) 28.400 dolarlık destek aralığını koruyabilmesi durumunda son dönemin popüler altcoin‘lerinden birinin büyük bir ralliye başlayabileceğini söyledi.

Bu Altcoin Büyük Bir Ralliye Başlayabilir

Önde gelen kripto para analisti Michael van de Poppe, yakın zamanda yaptığı açıklamalar ile piyasa hakkındaki son tahminlerini paylaştı. Poppe, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla 602.000 takipçisine STEPN‘in (GMT) yakında yaklaşık %47 sıçrayarak 1.80 dolar seviyesine çıkabileceğini dile getirdi.

Michael van de Poppe, GMT hakkında yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 28.400 dolar aralığına koruyabilirse GMT’de bir ralli başlayabilir.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla STEPN (GMT), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %5.36 artışla 1.45 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Analist, Bitcoin’de Bu Seviyeleri İşaret Etti

Öte yandan Van de Poppe, BTC hakkındaki tahminlerine devam ederek, lider kripto para biriminin 29.400 dolar seviyesini dirençten desteğe çevirebilmesi durumunda o zaman piyasa değerine göre en büyük kripto para birimini 32.800 dolara ulaşmaktan hiçbir şeyin alıkoyamayacağını belirtti ve şöyle söyledi;

Bunu hala Bitcoin‘de izliyorum, benim bölgem 28.400 dolar seviyesi. 29.400 dolardan da reddedildi, bu yüzden daha düşük aralıkların nasıl tepki vereceğini göreceğiz.

29.400 dolarlık dönüş, şimdiden 32.800 dolara doğru hareketin bir tetikleyicisi olarak karşımıza çıkıyor.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %3.50 artışla 30.089 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Bu Altcoin %35 Artışa Hazır

Van de Poppe ayrıca altcoin piyasalarının patlamaya hazır olduğunu düşündüğünü belirtti. Öyle ki ünlü analist Chiliz‘in (CHZ) bir grafiğini işaret etti ve spor odaklı token’ın %20-35 kazanç sağlamaya hazır olduğunun altını çizdi.

Poppe Chiliz hakkında yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

Bazı altcoin’lerde iyi bir çıkış, takas edilebilecek bazı [Destek/direnç] dönüşlerine neden oldu. Bu da CHZ‘de %20-35’lik bir ralliyle sonuçlanabilir.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla Chiliz (CHZ), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %2.89 artışla 0.12 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar