Altcoin Fiyat Tahminleri: LRC Coin, Fetch Coin ve AVAX Yorumları!

Özet

 • LRC Coin fiyatı tarihi diplere inebilir. Fiyat 0,15 dolar altında 0,1 doları test edebilir.

 • FET Coin Haziran ayından bu yana dar bir aralıkta ve 0,19 dolarlık taban çizgisine inebilir.

 • AVAX Coin yeni ATL hedefliyor.

 • Piyasaya etkisi: Negatif
13:00
2 Eylül 2023

Üç altcoin de yatırımcılarına devasa kazançlar getirmişti ancak bir süredir beklenen performansı gösteremiyorlar. Kripto paraların çoğu BTC satışları arttığı için önemli kayıplar yaşadı. Bitcoin yazı hazırlandığı sırada 26.000 doların altında ve 25.400 dolarlık kritik destek seviyesine göz kırpıyor. Peki üçü popüler altcoin için beklentiler ne yönde?

LRC Coin Yorum

Şubat ve Nisan ayındaki ikili tepenin ardından LRC Coin fiyatı istikrarlı bir düşüş başlattı. Son Nisan zirvesinden bugüne yüzde 62 oranında düşen fiyat bugün 0,17 dolarda bulunuyor. Eğer 0,15 doların da altına inerse tüm zamanların en düşük fiyatını belirleyecek. 2020 Haziran ayında LRC Coin 0,1 dolar ile tarihi dibini görmüştü. BTC’nin güncel durumuna bakarsa böylesine büyük bir dibin test edilmesinin an meselesi olduğunu görüyoruz. Kral kripto para birimi eğer 25.400 dolar altında kapanışlar yaparsa bu senaryoda diğer birçok altcoin gibi LRC de tarihi dipler yapabilir.

Boğa sezonunda ATH seviyeleri nasıl satış fırsatıysa ayı da ATL bölgeleri alım fırsatı mı? Bunu söylemek zor çünkü kimse geleceği göremiyor. O halde fiyatın yeniden yükseleceği veya ilgili projenin hayatta kalabileceği kesin değilken bunu da söyleyemeyiz. Grafikteki dikkat çeken seviye 0,2 dolar bölgesi ve üzerinde kapanışlar düşüşün artık sona erdiğini gösterebilir.

Fetch Coin Yorumları

Bosch anlaşmasıyla adından fazlasıyla söz ettirdi. Yaklaşık 11 ay önce ChatGPT lansmanıyla yapay zeka alanına kayan ilgi FET Coin fiyatının da hızla yükselmesine neden oldu. Zaman hızlı geçiyor ve FET Coin fiyatı da düşüşten payına düşeni aldı. Günlük grafikte fiyat Haziran ayından bu yana sıkıştığı kanalda hareket ediyor. Şimdi kanalın tepe çizgisinde ve BTC düşüşü onu tabana yani 0,19 dolara itebilir. Eğer bu seviye de kaybedilirse 0,1755 dolara düşüş riski bulunuyor.

Düşüşün sona ermesi için 0,255 dolar bölgesinin aşılması gerek.

AVAX Coin Fiyat Tahminleri

En iyi akıllı sözleşme platformlarından olan AVAX Coin için işler pek yolunda gitmiyor. Kritik destek seviyesi 9,8 dolar bölgesinde ve fiyat buraya yakın seyrediyor. Diğer taraftan kritik destek bölgesinin altında kapanışlar yeni ATL seviyesi getirecektir. Bu yıl %30’un üzerinde enflasyonla ayakta kalmaya çalışan AVAX bir de genel piyasa düşünün getirdiği kayıplarla mücadele etmek zorunda kaldı.

Yatırımcılar uzun vadeli fiyat hedeflerini altcoinlerin 2021 performanslarına göre değil son 2 yıldaki arz değişimleriyle ele almalı.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
 • Merkel
  3 hafta önce

  Düşenin dostu olmaz hele ki kiripto işlemleri nde yukselene herkesin rağbet ettiği görülüyor ki devamlı olarak yükselecek ve yakacak sın az ve değerli olacaksın yoksa kimse istemez .. yakım yapacaksınız avax…. ytdegildir

  1