X


40 Yıllık Yatırımcıdan Şaşırtan Ethereum ve Altcoin Yorumu!

Duayen yatırımcı Peter Brandt Ethereum’un yakın zamanda Bitcoin’den çok daha iyi performans sergileyeceğini dile getirdi. 
15:36
9 Temmuz 2020

Yatırım konusunda büyük tecrübeleri olan Peter Brandt Twitter üzerinden yaptığı son açıklamalarda, altocin’lern yakında Bitcoin’den çok daha iyi performans sergileyeceğini dile getirdi. Brandt’ın açıklamalarına göre Ethereum yakında Bitcoin’i büyük ölçüde geride bırakacak.

Bunların yanında Brandt’ın çoğu altcoin’in Bitcoin’i fiyat performans konusunda geride bırakacağını düşündüğünü dile getirmesi uzun zamandır beklenen altcoin sezonunun gelmiş olduğunun bir işareti olabilir.

Ethereum Fiyat Performansı

Yazının yayına hazırlandığı sırada ETH, 8 Mart’tan bu yana en yüksek seviyesi olan 0.02613 BTC’den işlem görüyor. Bununla birlikte Ethereum son beş gün içinde Bitcoin’e karşı yaklaşık olarak yüzde beş değer kazanmayı başardı. Ancak Brandt, bunun çok daha yüksek seviyeler çıkacağını ve Ethereum’un Bitcoin karşısında adeta bir ralli başlatacağını dile getiriyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Brandt’ın ETH için fiyat hedefine baktığımızda ise %23 gibi büyük bir artışla yakın zamanda ETH’un 0.03276 BTC’den işlem göreceğini ifade ediyor.

Öte yandan Adamant Capital’den Tuur Demeester da Ethereum teknik göstergelerinin yükseliş sinyali verdiğini ifade etti ve Brandt’ın düşüncelerinde haklı olduğunu dile getirdi. Bununla birlikte Ethereum’un hem gelecek olan 2.0 güncellemesinin hem de DeFi ekosistemindeki büyümenin fiyat artış beklentilerini desteklediği ifade ediliyor.

Altcoin Eleştirileri

Aslında geçtiğimiz günlerde Brandt, piyasa hacmi bakımından dördüncü sırada yer alan XRP’nin sıfırlanacağını ve değersiz olacağını dile getirmişti. Ancak şu anki görüşlerine ve paylaştığı grafiğe bakılırsa duayen isim XRP’nin dahi Bitcoin’den daha iyi performans sergilemesini bekliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar