Reklam

24 Saatte Yüzde 75.000 Arttı! Bu Kripto Para Birimindeki Artış Dudak Uçuklattı

Bu kripto para birimi son 24 saatte %75.000'lik göz kamaştıran bir artış yakaladı.
12:20
11 Kasım 2021
24 Saatte Yüzde 75.000 Arttı! Bu Kripto Para Birimindeki Artış Dudak Uçuklattı
Okuma Süresi: 2 Dakika

Geçtiğimiz gün kripto para piyasasında hareketli saatler yaşandı ve sert yükselişler ve düşüşler yaşandı. Öyle ki lider kripto para birimi Bitcoin önce 69.000 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Ancak daha sonrasında gündeme bomba gibi düşen bir haberle tüm piyasa tepetaklak oldu.

Ancak bir kripto para birimi var ki Bitcoin ve altcoin’ler düşüş yaşarken %75.000 artış yakaladı. İşte detaylar;

Yüzde 75.000 Arttı

Kripto para piyasasında sert düşüşler yaşanıyor. Ancak bu kripto para biriminde akıllara durgunluk veren bir artış gerçekleşti. Öyle ki NFT alım satımlarının heyecan verici ve gelecek özelliklerini ve blok zinciri oyunlarını birleştiren Kokoswap, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %75.000’in üzerinde bir artışa imza attı.

Günün erken saatlerinde 0.09 dolardan işlem gören kripto para birimi KOKO, ani bir artışla 7.5 doların da üzerine yükseldi. KOKO fiyatında yaşanan gö kamaştırıcı bu artış yüzde 75.000’lik bir orana eşdeğer.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla kripto para birimi Kokoswap, CoinMarketCap’ten alınan verilere göre son 24 saatte %66.000’lik bir artışla 6.85 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Peki bir günde inanılmaz bir artış yaşayan bu Kokoswap (KOKO) nedir? Gelin şimdi hep birlikte Kokoswap’ın ne olduğuna bakalıım.

Kokoswap (KOKO) Nedir?

KokoSwap, NFT alım satımlarının heyecan verici ve gelecek özelliklerini ve blok zinciri oyunlarını birleştiren benzersiz bir platformdur.

Teknik açıdan KokoSwap, NFT işlemlerinin heyecan verici özelliklerini sağlayan ve staking ve takas gibi modern finansal faaliyetleri kolaylaştıran merkezi olmayan bir platformdur.

NFT’ler, bahis ve arcade oyun ve takas gibi temel özellikleri sunarken, kullanıcıların aynı yerde, KokoSwap platformunda yatırım yapmalarına, ticaret yapmalarına, kazanmalarına ve kazanmalarına olanak tanır.

Layman’ın terimleriyle, KoKoSwap, kullanıcıların eğlenceli ve sürdürülebilir bir şekilde yüksek getiri elde ederken portföylerini çeşitlendirmelerine olanak tanır. Ekosistem, ticaret gibi sıradan faaliyetlerin eğlenceli ve heyecan verici hale geleceği şekilde oyunlaştırılmıştır.

Kullanıcıların kripto para yatırmaları, dijital varlıklar satın almaları ve heyecan verici merkezi olmayan oyunlar oynamaları için durak noktası olarak karşımıza çıkıyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar