X


12 Ayda Yüzde 1000 Artabilir! CryptoBusy 3 Altcoin Paylaştı!

Bu altcoinler 2022 yılında çok fazla değerlenebilir. Ünlü analistin favori altcoinler!
23:00
18 Şubat 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto para piyasalarında yeniden korku hakim ve volatilite artmaya devam ediyor. Ukrayna krizi ve FED’in bu yıl için planladığı şahin tutum yatırımcıları endişelendiriyor. Yani tam bir dönüm noktasındayız diyebiliriz. Önümüzdeki aylarda piyasa artık yönünü tayin edecek. Ya 2017 yılında olduğu gibi faiz artışlarıyla beraber yeni ralliler başlayacak ya da tam tersi bir senaryo yaşayacağız. Bu belirsizliğin ortasında CryptoBusy, 2022 yılında fiyatını onlarca kat artırabilecek 3 altcon’i paylaştı.

Bu piyasalarda %1000 veya %10000 imkansız değil, aynı zamanda %99 kayıpları da göz ardı etmemek gerekiyor. Analistler tarafından paylaşılan bu projelerin her iki yönde hareket edebileceğini unutmamalı, mutlaka kendi araştırmalarınızı da yaparak yatırım kararlarınızı şekillendirmelisiniz.

Utrust (UTK)

Utrust (UTK), özellikle ödeme platformlarının az gelişmiş işlem güvenliği ve nispeten yüksek ücretler olmak üzere, kripto para biriminin ödeme aracı olarak düşük kullanılabilirliği ile sonuçlanan sorunlara çözüm sağlamak için tasarlanmıştır.

Bir yerden bir yere para göndererek birçok sorunu çözmeye çalışan bir projedir. CryptoBusy’nin sunucusu Tom, UTK’nın özellikle bu boğa döngüsünde 2 doların üzerine çıkabileceğini düşünüyor. Aynı iddiaya sahip birçok proje var, özellikle stablecoinler bu fırsatı sunuyorken insanlar neden UTK token kullansın? Belki de Tom haklı çıkacak ancak bunu ancak zaman gösterecek.

Ethernity Chain (ERN)

Ethernity Chain, kullanıcıların NFT‘lerin artan popülaritesinden yararlanmalarını sağlayan blockchain tabanlı bir platformdur. Geliştiriciler bunu, kimliği doğrulanmış NFT’lere sahip bir DeFi geçiş projesi olarak konumlandırıyor. Ethernity Chain ekosisteminde tüm NFT’ler zincir üzerinde alınıp satılabilir.

Tom şunları söylüyor;

“Büyüyorlar ve multi-milyar dolarlık endüstriler. Bunu görmek gerçekten harika ve birçok şirket bu alanları araştırmak ve finanse etmek için milyarlarca dolar harcıyor. Sektörleri ve bunun gibi önemli şeyleri de çözmeye çalışıyorlar”.

Reserve Rights (RSR)

Sıradaki altcoin ise Reserve Rights (RSR), Huobi Prime platformunda başarılı bir IEO ardından Mayıs 2019’da başlatılan çift tokenli bir stablecoin platformudur.

Stablecoinler söz konusu olduğunda bu yıl birçok düzenleme göreceksiniz. Bu nedenle, stablecoinlerin benimsenmesi ve ayrıca düzenleme ile Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve dünya genelinde stablecoinler için iyi düzenlemeler göreceğiz. O zaman, Reserve Rights iyi sonuç verdiğini görebiliriz”.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar