X


100 Milyon Adet XRP Farklı Borsalara ve Cüzdanlara Taşındı

Elde edilen son bilgilere göre 100 milyon adet XRP cüzdanlar ve borsalar arasında taşındı ve 6 farklı işlem gerçekleştirildi.
13:15
14 Eylül 2021

Whale Alert tarafından paylaşılan son verilere göre Ripple ve kripto para borsası Binance arasında birkaç büyük XRP işlemi gerçekleşti. Yapılan açıklamalara göre aktarılan XRP miktarı toplamda 100 milyon XRP’yi içeriyor ve 6 farklı işlemde transferlerin gerçekleştiği ifade ediliyor.

100 Milyon XRP’lik İşlem

Popüler blockchain takipçisi Whale Alert, geçtiğimiz yirmi dört saat içinde Ripple ve Binance borsası tarafından 108.241.261 dolar değerinde XRP işleminin gerçekleştiğini dile getirdi. San Francisco merkezli kripto devi, RL18-VN cüzdanına ve Bitso borsasına 40 milyon XRP aktardı. RL18-VN cüzdanı, şirket tarafından genellikle XRP’yi Ripple’ın ötesinde dağıtmak için kullanılıyor ve Bitso, Ripple’ın Meksika ve Latin Amerika’daki ODL ortağı olarak biliniyor.

Bu yılın başlarında Bitso, 1 milyar doların üzerinde fon toplamayı başardı ve bu da borsayı Latin Amerika’daki ilk kripto devi haline getirdi.
Bunlara ek olarak yapılan açıklamalara göre Binance, Bitgo ve diğer borsalara toplam 60 milyon XRP taşıdı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

SBI’ye ait TAOTAO, XRP’yi Listeleyecek

Eylül ayının başlarında SBI VC Trade ile birleşen Japon kripto borsası TAOTAO 22 Eylül’de XRP işlemlerini başlamayı planladığını açıkladı. TAOTAO bunlara ek olarak Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) ve Bitcoin Cash (BCH) için de işlem çiftlerini kullanıcılarına sunacağını ifade ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar