X


Yüzde 500 Artabilir! Az Bilinen 3 Altcoin Kripto Para Uzmanı Tarafından Paylaşıldı!

Kripto analisti haklı çıkarsa bu altcoinler yatırımcısına %500'ün üzerinde kazanç getirebilir!
11:49
16 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto paralar bugüne kadar yatırımcılarına ciddi kazançlar ve kayıplar getirdi. Uzun vadeli doğru projelere yatırım yapanlar yüzde 1000’leri aşan kazançlar elde etti. Ancak yanlış projeleri seçenler portföylerinin %99’unun erdiğine şahit oldu. Joe Parys, büyük bir ters potansiyele sahip olabilecek en iyi 3 gizli altcoini takipçileriyle paylaştı. Peki bu altcoinler yatırımcısına ne getirecek?

Öncelikle kazanç ve kayıp kripto paraların doğasında var. Joe tarafından paylaşılan altcoinlere de bu gözle bakmak gerekiyor. Araştırmanızı yapmanız ve yatırım kararlarınızı kendiniz almanız menfaatinizedir.

Froyo Gaming (FROYO)

Listedeki ilk altcoin Froyo Gaming (FROYO). Froyo Gaming, PancakeSwap üzerinde bir IFO yapıyor. Oyuncular oyun varlıklarını istedikleri şekilde kazanabilir, takas edebilir ve stake edebilir. Bu ekosistem, farklı oyunların birçoğunu oynamanız için bir araya getiriyor ancak Froyo Gaming, yalnızca bir platform oluşturmayı değil, aynı zamanda platformdaki oyunların ve içeriğin geliştirilmesinde ve küratörlüğünde de aktif bir rol oynamayı hedefliyor.

Animoko ve diğer yatırımcılar tarafından yönetilen 1,6 milyon dolardan fazla para topladılar. Froyo Gaming’in ayrıca yakında zincirler arası trade, takas, alım ve satım yapacak bir mağazası olacak. Oyuncular FROYO‘larını harcayabilir, ödülleri ve NFT’leri paraya çevirebilir ve yeni sınırlı sayıda dijital varlıkları keşfedebilir. Froyo Gaming’de ayrıca gündelik oyunlar oynamak, ciddi ödüller kazanmak, mini oyunlara katılmak ve NFT’lerden markalı ürünlere kadar heyecan verici ödül çekilişlerine katılmak için bilet kazanmak için bir oyun kutusu vardır.

PancakeSwap (CAKE)

Joe’nun bahsettiği bir sonraki altcoin PancakeSwap (CAKE). PancakeSwap, otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcıdır (AMM), kullanıcıların token yatırımı yapmasına, farming yoluyla likidite sağlamasına ve karşılığında ücret almasına olanak tanıyan bir DeFi uygulamasıdır.

Joe şunları söyledi:

“Bu dip oluşumunu 10 dolar civarında bulduk ve fiyat hızla artış yaşayabilir. Cake yılda %63 APY veriyor”.

Bitcoin ve piyasanın geri kalanı ATH’ye doğru ilerlemeye başlarsa, CAKE fırlayabilir.

Tiny Colony (TINY)

Tiny Colony’de çok sayıda NFT olacak. Ayrıca Tiny Verse’de Nested Colony Land NFT‘yi sunacaklar. Yuvalar, kendi koloninizi inşa etmeye ve büyütmeye başlamak için gerekli tüm araçları sağlar. Yalnızca toplam 5.000 Yuva olacak ve bunların her biri 0,5 Solana (SOL) değerinde yani kabaca 75 dolardır. Bu çok para gibi gelmeyebilir, ancak bu oyun gelecekte gelişir ve yükselmeye devam ederse, ciddi getirileri olabilir.

TINY token arzı, yalnızca yüz milyon token ile oldukça küçüktür ve %29,9’u ekosistemdekilere ve ödüllere, %30’u oyunculara geri döner.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar