X


Yüzde 11.000 Yükselen Altcoin, Dibi Gördü!

ICON (ICX), inanılmaz bir düşüş yaşadı!
16:00
26 Kasım 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasası parabolik yükselişler ve değer artışları ile bilindiği kadar, bunların sonrasında tecrübe edilen düşüşlerle de adından bolca söz ettirmekte. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 2017 yılında 20.000 dolara tırmandığında, altcoin’lerin de ciddi bir piyasa hacmine ulaşmasına yardımcı olmuştu.

O tarihlerde ciddi bir yatırımcı kitlesine sahip olan ICON (ICX) ise ne yazık ki kripto para piyasasının hem iyi yüzünü, hem de kötü yüzünü gördü. İlk satışı ve ICO’su esnasında 0,11 dolardan alıcı bulan ICX, daha sonra 2018 yılının başında 12,22 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve kendi rekorunu kırdı. 2018 yılında başlayan ayı piyasası ile değeri düşmeye başlayan ICX, hiçbir yatırımcının tahmin edemeyeceği kadar geriledi ve 0,11 dolarla başladığı yere resmen geri döndü.

ICON Başladığı Yere Geri Döndü

 Bu da teknik olarak ICO fiyatından bu projeye 10.000 dolar yatırılması durumunda bunun tüm zamanların en yüksek seviyesinde 1 milyon dolar üzerinde bir miktara, şimdi ise aynı miktara denk düştüğü anlamına gelmekte. ICON sektörde adını en son bundan iki ay önce Kraken tarafından listelenmesi ile duyurmuştu ancak bu da fiyatı yerinde tutma konusunda başarılı olamadı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Haci
    3 sene önce

    Cok iyi olmus cokta guzel olmus 🙂

    36